آموزش و پرورش

اموزش ورود به شبکه شاد ، نصب نرم افزار و پرسش و پاسخ

3.9/5 - (1054 امتیاز)

با توجه به راه اندازی شبکه شاد، هنوز افراد زیادی نتوانسته اند این نرم افزار را نصب کنند یا وارد شبکه و کلاس مورد نظر خود شوند . از این رو در این بخش به راهنمایی جهت نصب نرم افزار و همچنین پاسخ به سوالات متداول در مورد نصب و راه اندازی نرم افزار شاد می پردازیم. در ادامه اموزش ورود به شبکه شاد ، نصب نرم افزار و پرسش و پاسخ و آمده است .

دانلود شاد جدید ( نسخه 2.6.3 – بدون مشکل احراز هویت )

جهت دریافت نرم افزار شاد به صورت مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید. جهت کاهش حجم، فایل زیپ شده است . پس از بازگشایی آن را نصب نمایید .

دانلود نرم افزار شاد 2 ( نسخه جدید )

رفع خطای مشکل به روزرسانی در پیام رسان شاد جدید

درصورتی که بعد از به روزرسانی با این مشکل مواجه شده اید باید شاد جدیدتر را ( بعد از این نسخه مشکل دار ارایه شده است ) دوباره دریافت و برنامه را به روزرسانی کنید .

ضمنا ، قابل توجه دانش اموزانی که مشکل احراز هویت دارند :  انتقال اطلاعات از سناد به شاد فردا ( یکشنبه 16 شهریور)  انجام خواهد شد لذا بعد از انتقال اطلاعات احراز هویت را انجام دهید .

راه اندازی شاد جدید از فردا پنجشنبه

مسئول شبکه شاد : شاد۲ فردا برای استفاده معلمان و دانش‌آموزان رونمایی می‌شود

اطلاعیه مهم در مورد نرم افزار شاد برای سال 1399-1400

قابل توجه مدیران، معلمان و دانش‌آموزان گرامی

گروه‌های کلاسی سال تحصیلی گذشته در تاریخ ۱۵ مرداد از سامانه شاد پاک می‌شوند.

در صورتی که مایل به استفاده از اطلاعات سابق گروه‌ها هستید، تا پیش از این تاریخ نسبت به دریافت اطلاعات مورد نظر اقدام فرمایید.

حل مشکل وارد نشدن ( احراز هویت نشدن ) دانش آموزان به کلاس در شاد

با توجه به اینکه وارد شدن تعداد زیادی از دانش اموزان به کلاسها با مشکل مواجه شده و اکثرا نمیتوانند از طریق احراز هویت وارد کلاسهای خود شوند مدیر و معلم میتوانند دانش اموزان را به گروه کلاسی اضافه کنند

 • حال مدیر یا معلم از قسمت افزودن عضو می تواند دانش اموزان را عضو کلاس کند
 • در این صورت به والدین اطلاع رسانی کنید فقط برنامه شاد را نصب کنند و وقتی شاد را والدین و دانش اموزان نصب کردن پیامی مبنی بر معرفی خود به مدیر و معلم در برنامه شاد ارسال کنند تا مدیر یا معلم انها را کلاسهای مورد نظر اضافه کند .یا  اینکه مدیر یا معلم شماره دانش اموزان را در گوشی خودش ، داخل مخاطبین ذخیره کند و وقتی دانش اموز شاد را نصب کرد در برنامه ی شاد مدیر یا معلم در قسمت مخاطبین اسمش نمایش داده میشه و می شود بدین طریق دانش اموز را در کلاس عضو نمود.

هزینه اینترنت در شبکه شاد چقدر است؟

سوال مجری برنامه پرسشگر:

«تبادل فایل در شبکه شاد معادل ۱۸ میلیون گیگابایت می‌شود و اگر هرگیگابایت را ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان درنظر بگیریم، ارزش ریالی اینترنت مصرف شده ۱۸ تا ۹۰ میلیارد تومان می‌شود، مگر آموزش رایگان نیست، برای چه چنین رقمی را به مردم تحمیل کرده‌ایم؟»

پاسخ شرفی سرپرست مرکز برنامه ریزی و فناوری وزارت آموزش و پرورش:

 • سه ماه است که مدرسه‌ها تعطیل است، هزینه آموزش، ایاب و ذهاب و غیره قبلا وجود داشته و اکنون این هزینه‌ها به نوعی جایگزین هزینه‌های جاری شده است.
 • البته ما به دنبال آن هستیم که هزینه مصرفی شبکه شاد رایگان شود. این موضوع با ستاد ملی مدیریت کرونا نیز مطرح شده و پیگیر هستیم که از طریق مراجع ذیربط این اتفاق بیفتد و اینرتنت مصرفی رایگان شود.
 • معلمان ما به طور پراکنده آموزش ها را در پیام رسان‌های خارجی شروع کرده بودند و هزینه اینترنت استفاده از پیام رسان خارجی چند برابر بوده است
 • مصرف پهنای باند داخلی ۳۰ درصد افزایش یافته و به این معناست که از پهنای باند خارجی صرفه جویی شده است. قبلا مردم اینکار را در پیام رسان‌های دیگر انجام می‌دادند و چندبرابر هزینه می‌کردند.

نحوه بدست اوردن لیست  دانش اموزانی که احراز هویت شده اند

به دانش اموزان  اطلاع دهید از برنامه شاد خود ، از قسمت لیست دانش اموزان که اسم دانش اموز در صورت انجام احراز هویت نمایان است عکس بفرستند. در حال حاضر تنها راه فهمیدن احراز هویت دانش اموز برای مدیران گرامی همین یک راه است .

برطرف کردن خطای احراز هویت شما با خطا روبرو شده در پیام رسان شاد

دانش آموزی که قبلا در گروه کلاسهای درسی حضور داشته است و همچنین احراز هویت هم شده بود، حال حذف شده و هرچقدر احراز هویت را انجام میدهد ، پیام احراز هویت شما با خطا روبرو شده است نمایش داده میشود و وارد کلاسها نمیشود. معلم و مدیر هم نمیتوانند کاری انجام دهند . راه حل این مشکل چیست ؟

اَد کردن در گروه را دانش آموز فعال کند . از قسمت تنطیمات برنامه شاد  گزینه حریم خصوصی و سپس فعال کردن گزینه اضافه کردن در گروه .

دانلود استیکرهای مخصوص برنامه شاد

جهت مشاهده و دانلود استیکرهای مخصوص برنامه شاد، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 در صورتی که معلم یا مدیر کلاس را در شاد حذف کند

به هیچ عنوان معلم یا مدیر اقدام به حذف کلاسی نکند چرا که  کلاس حذف شده به هیچ عنوان دیگر برنمیگردد . حتی اگر مدیر برنامه ی شاد را حذف و نصب مجدد کند و مجدد وارد شاد شود کلاس حذف شده تا زمانی که بروز رسانی انجام شود ایجاد نمی شود . در حال حاضر به روزرسانی ها با تاخیر انجام می شود .

رفع مشکل عدم نمایش لیست کلاسها در شاد

چرا امکان مشاهده کلاسها وجود ندارد و نمی توانم کلاسهایم را ببینم ؟

با ورود به برنامه وارد قسمت تنظیمات شوید . در قسمت بالا سمت چپ روی سه نقطه یکبار بزنید .  روی گزینه خروج کلیک کنید. حال دوباره وارد برنامه شوید و مراحل را دنبال کنید .

رفع خطای چنین گفتگوی وجود ندارد در پیام رسان شاد

 • لینک یکی از کلاسها را از معلم یا مدیر مدرسه بگیرید
 • لینک مورد نظر را در برنامه شاد کپی کنید . مثلا در بخش پیام های ذخیره شده .
 • روی لینک مورد نظر در داخل برنامه شاد کلیک کنید
 • بعد از چند ثانیه همه کلاسها برای شما نمایان خواهد شد.

نحوه حذف مخاطبین و اعضای گروه در شاد

برای حذف اعضای گروه باید دسترسی مدیر داشته باشید . در صورتی که معلم این دسترسی را ندارد مدیر باید دسترسی را فراهم کند .برای حذف مخاطب روی نام گروه یک بار بزنید تا لیست مخاطبین نمایش داده شود . دقت کنید که در این مرحله امکان حذف مخاطبین وجود ندارد . حالا در قسمت بالا بر روی مدیریت گروه کلیک کنید تا بخش مدیریت گروه باز شود . اکنون لیست مخاطبین را می بینید و جلوی نام هر یک از مخاطبین یک کلید ( سه نقطه ) وجود دارد . با زدن بر روی ان می تو انید مخاطبین را حذف کنید .

 نحوه رفع خطاهای پیام رسان شاد از قبیل نا معتبر بودن و لیست نشدن کلاسها

۱.در مورد‌ خطا‌های ‌نامعتبر‌ بودن‌ در پیام رسان شاد ؛ابتدا سناد‌ اصلاح ‌و بعد ‌از ‌بروز‌رسانی‌اقدام ‌گردد.
۲.‌برای‌ رفع‌‌ اشکالات‌کلاسها در شاد ‌، کلاس‌بندی‌ سناد‌ا صلاح‌گردد .
۳.برای‌ اصلاح ‌احراز‌ هویت‌‌ دانش‌آموزان‌ در شاد،  جهت ‌تسریع ‌از‌ تحت ‌وب ‌‌اقدام ‌گردد.
۴. ‌برای ‌رفع ‌اشکالات ‌کلاس‌ها در صورتی که  سناد‌ درست ‌باشد‌ منتظر ‌باشید.

علت تاييد نشدن كد ملي دبير یا معاون در شاد

پرسش اكثر همكاران گرامي: علت اينكه كد ملي دبير در برنامه شاد تاييد نمي شود چيست؟

۱- مرحله اول اطلاعات سناد اين دبير گرامي در سناد توسط مدير چك شود و هر گونه مغايرت رفع گردد

۲- مرحله دوم : دبير حتما شماره موبايل و كد ملي كه در سناد براي وي ثبت شده وارد برنامه شاد كند

نكته حائز اهميت و مهم : اينكه اگر دبير در چند مدرسه مشغول به تدريس است حتما بايد مشخصات كد ملي و شماره همراه اين دبير در سناد براي همه ان چند مدرسه كه تدريس مي كند يكي باشد.

مشکل عدم احراز معلمان با یک ویرایش و ذخیره مجدد در سناد حداکثر تا 48 ساعت بعد بر طرف میشود.

مدیران برای معلمانی که مشکل کدملی دارند از بخش اطلاعات شناسنامه ای کدملی معلم را وارد کنند و اگر موبایلی که معلم در شاد ثبت کرده با موبایلی که در سناد وجود دارد یکی نبود درصورت نیاز تغییر و ثبت کنند وگرنه به معلم خود بگویید با همان شماره ای که در سناد وجود دارد نرم افزار شاد خود را فعال کنند یعنی از بخش تنطیمات خروج را بزند و دوباره با این شماره ثبت کنند.
درصورتی که شماره سناد با شماره ثبت شده در شاد یکی باشد اگر بازهم خطای کدملی داد فقط کافیست از بخش اطلاعات شناسنامه ای یک بار ویرایش و ثبت شود تا ۴۸ ساعت مشکل برطرف خواهد شد.

 

مدت زمان و بازه زمانی تشکیل کلاسهای مجازی در شبکه شاد

مدت زمان و بازه زمانی تشکیل کلاسهای مجازی در شبکه شاد
مدت زمان و بازه زمانی تشکیل کلاسهای مجازی در شبکه شاد

نسخه تحت وب نرم افزار شاد بدون نیاز به نصب نرم افزار مناسب لپ تاپ و گوشی های ایفون

در صورتی که گوشی هوشمند نداشته باشید یا به هر طریقی امکان استفاده از گوشی هوشمند یا نرم افزار شاد برای شما فراهم نباشد می توانید از نسخه تحت وب استفاده کنید.

ورود به نسخه تحت وب شبکه شاد

دانلود نرم افزار نسخه اصلی شاد از سایت وزارت آموزش و پرورش

دانلود نرم افزار شاد

پشتیبان سامانه شاد

مدیران،معلمین و دانش اموزان در صورت بروز مشکل یا هرگونه سوال میتوانند در پیام رسان شاد از طریق ایدی های زیر با پشتیبان پیام رسان مستقیما ارتباط گرفته و سوال خود را مطرح نمایند:

شماره تماس و پشتیبانی پیام رسان شاد

قابل توجه مدیران مدارس، معلمان و اولیا دانش آموزان

همواره می توانید از طریق تماس با شماره 43081 (بدون پیش شماره و با تلفن همراه) و پیام به :

@shadsupport

در  شبکه شاد، مشکلات موردی را رفع نمایید و سوالات و اشکالات را برطرف کنید.

 آدرس های  پشتیبان در پیامرسان شاد:

 • https://shadlink.medu.ir/shadsupport
 • https://shadlink.medu.ir/shadsupport
 • https://shadlink.medu.ir/shadsupport1
 • https://shadlink.medu.ir/shadsupport2
 • https://shadlink.medu.ir/shadsupport3
 • https://shadlink.medu.ir/shadsupport4
 • https://shadlink.medu.ir/shadsupport5

نمایش بیشتر

‫773 دیدگاه ها

 1. سلام
  ببخشید من می‌خوام برنامه شاد رو نصب کنم، نصبش کردم اما کد فعال سازی نمیاد رو شماره دیگه امتحان کردم نصب شد ولی من می‌خوام رو همون شماره ای که به مدرسه دادم نصبش کنم هر کاری هم کردم به پشتیبانی هم زنگ زدم نصب نشد، تازه میرم توی نسخه تحت وب اونم کدفعالسازی برام پیامک نمیشه. لطفاً کمک کنید

 2. سلام خوبید
  ببخشید من می‌خوام برنامه شاد رو نصب کنم، نصبش کردم اما کد فعال سازی نمیاد رو شماره دیگه امتحان کردم نصب شد ولی من می‌خوام رو همون شماره ای که به مدرسه دادم نصبش کنم هر کاری هم کردم به پشتیبانی هم زنگ زدم نصب نشد لطفاً کمک کنید

  1. سلام . با نسخه وب تست کنید . اگه امکان پذیر بود یکبار وارد شوید دوباره با نرم افزار وارد شوید

 3. سلام ببخشید خوبید من میخواستم نسخه وب شاد رو نصب کنم روی لبتاب اما هر چی شماره را وارد میکنم میگوید شماره وارد شده صحیح نمیباشد در صورتیکه من با همون شماره با تلفن همراه در شاد هستم.

 4. سلام من نمی تونم وارد اکانت شادم بشم یک بار وارد شدم شاد منو از اکانتم انداخت بیرون. چرا نمی تونم دوباره وارد بشم

 5. سلام من سیمکارت رو گم کردم الان میخوام وارد شاد شم میگه کد رو ارسال شد اما من سیمکا تمو گم کردم الان چجوری وارد شاد شم؟

  1. سلام من نمیتونم واردکلاس های شاد. بشم یااحرازهویت انجام بدم وقتی میخوام واردکلاس بشم میزنه کلاس تشکیل نشده ازمدیرمدرسه ک پرسیدم گفتن کلاس هاتشکیل شده اما طول میکشه تا بالابیاد الان مشکل ازکجاست دقیقا

   1. سلام معلم می تواند شما را به گروه اضافه کند ولی صبر کنید مشکل حل خواهد شد.

 6. سلام ببخشید گوشی من ایفون 5s هستش و من وقتی شاد رو روی صفحه اصلیم میارم
  ( با روش Add to home screen) یا با نسخه وبش کار می‌کنم پس از هر بار خارج شدن باید شماره موبایل بفرستم و کد وارد شده به گوشی رو برای قسمت کد روی برنامه بزنم
  چرا اینجوری میشه ؟

 7. سلام
  ما برنامه شاد را نصب کرده بودیم و تا دیروز کار میکرد امروز به یکباره کار نکرد منم حذف کردم دوباره نصب کردم، حالا شماره را وارد میکنم تایید را میزنم ولی همونجا میمونه
  دلیلش چه میتونه باشه؟

  1. سلام مطمئن شوید اخرین نسخه را نصب کرده اید .با نسخه وب هم می توانید تست کنید. احتمالا مشکل موقتی باشد و به زودی برطرف می شود .

 8. سلام چرا گروه را ترک میکنی و به مدیر مدرسه میگی میگه اضافه نمی شی و میگی با لینک گروه رو بفرست میگه گروه لینک نداره
  سوال من اینکه گروه لینک داره یا مدیر مدرسه ی من بلد نیست

 9. سلام ما در برنامه ی شاد معلممون گروه زده در اون گروه فیلم هیچکس فرستاده نمیشه و وقتی زنده میزاریم صفحه سیاه میشه چیکار کنیم

 10. نه من میخوام کل گفتگو را پاک کنم نه اون صحبت هایی که صورت گرفته یعنی اون شخص را از داخل شادم حذف کنم و برای اون نیز از داخل شاد اسم من پیام ها کلا حذف بشه نه فقط گفتگو ها مون آیا میشه این کار را کرد یا نه ؟

 11. باسلام ببخشید چرا وقتی یک گروه رو ترک میکنی و بعد به مدیر گروه میگی که من رو دوباره در گروه اضافه کن میگه که تنظیمات شاد نمیذاره ؟؟؟؟؟؟
  باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

 12. سلام ببینم اگه سازنده های این برنامه هستن ببخشید ولی من برام پیام نمیادبه هم اعلامنمیکه چه کار کنم

 13. چرا نمی شود در شاد به آزمون وارد شویم توسط دانش آموز وقتی در صفحه آزمون وارد می‌شویم چیزی نمایش داده نمی‌شود

 14. سلام میخوام ورود دو مرحله ای رو فعال کنم میزنه امکان فعال کردن نیست و فعال نمیشه چکار کنم؟

 15. سلام روی برنامه درخواست بروز رسانی میآید و هر دفعه بروز رسانی میکنم باز همان درخواست دوباره ظاهر میشود و اجازه دسترسی به برنامه رو نمیده .لطفا راهنمایی بفرمایید

   1. سلام من میخواهم یک گفتگو با دوستم را در برنامه شاد حذف کنم که برای او نیز حذف شود چطوری باید این کار را انجام بدم میشود یا نه؟؟؟

 16. با سلام چرا بات آزمون ساز من عکس ضمیمه می کنم می گه نامعتبره پی دی اف ارسال نمی شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 17. سلام من دانش آموز هستم شادم پیام فقط میاره پیام منو نمیبره و علامت تعجب میخوره و وویس و عکس و حضور هم باز نمیشه روی گزینه مدرسه من هم میزنم میگه عدم اتصال به اینترنت در حالی که اینترنت دارم برای دوستانم اما اینطور نیست

 18. با سلام
  شاد برای من اصلا کار نمیکرد خروج رو زدم و الان هر چی شماره تلفن فعال هم رو وارد میکنم وارد برنامه نمیشه؟؟؟؟؟علت چیه؟؟

 19. سلام من مربی پرورشی هستم ضمن اینکه ما مربیا هیچگونه احراز هویتی نداریم من از اول سال تحصیلی تا حالا تمام کارهامو توی کانال مدرسه گذاشتم و بچه ها بامن ارتباط بودند .امشب هر کاری کردم نتونستم پیامی ارسال کنم و بلافاصله علامت قرمز میومد کنار پیامم .از برنامه خروج زدم تا دوباره وارد شم اما هرکاری کردم نشد .علت چیه؟امکان داره بچه ها ریپورتم کرده باشند؟چون زیاد پیام های فرهنگی توی کانال مدرسه میزاشتم

 20. من‌نمیتونم‌به‌هیچکس‌پیام‌بدم‌یا‌عکس‌پرفایل‌خودم‌یا‌کسی‌راببینم‌‌کمکم‌کنید‌زود‌ممنون‌مشکل‌از‌چیه

 21. سلام. من احراز هویت میکنم درست میشه اما زمانی که اسم کلاس رو انتخاب می‌کنم داخل کلاس نمیره

 22. سلام مدیر مدرسه هستم
  نمیتوم وارد کلاس یکی از آموزگاران وارد بشم ترک از گروه زده
  باشماره جدید که وارد سناد کردم با شماره قبلی میتونم

  1. سلام من نمیتونم واردکلاس های شاد. بشم یااحرازهویت انجام بدم وقتی میخوام واردکلاس بشم میزنه کلاس تشکیل نشده ازمدیرمدرسه ک پرسیدم گفتن کلاس هاتشکیل شده اما طول میکشه تا بالابیاد
   الان مشکل ازکجاست دقیقا؟

 23. سلام من به تازگی وارد شاد میشم شماره ی خود را وارد میکنم ولی کمی صبر میکنم ولی وارد برنامه نمیشه درحالی که با همون شماره تا دیروز داخل شاد فعالیت میکردم لطفا کمک کنید

 24. سلام تا چند روز پیش برای باز کردن عکسها و فایل صوتی مشکل نداشتم
  هم اکنون هم برای دانلود و اجرای فیلم مشکلی ندارم
  فقط عکس و فایل صوتی رو دانلود میکنه اما اجرا نمیکنه

 25. سلام من دانش آموز نهم هستم چند بار برنامه شاد رو حذف کردم آخرین نسخه که نسخه 2.6.3 هست رو نصب کردم اینترنتم مشکلی نداره شمارمو میزنم وقتی میزنم ورود وارد نمیشه همون جوری میمونه گوشیم اندرویدش 8 و رم 3

 26. سلام من دانش آموز هستم آخرین نسخه یعنی نسخه 2.6.3 رو نصب کردم اما وقتی شمارمو میزنم وارد نمیشه باید چیکار کنم اینترنتم درسته خواهشا یک راهکار خوب بدید

 27. سلام من یه گروه معمولی در شاد دارم برای مشاوره مدرسه که مدیر مدرسه که احراز هویت شدن برامون درست کردن. بچه ها رو عضو کردم ولی بعضی بچه ها گروه رو ترک کردند و حالا میخوام دوباره عضوشون کنم اصلا نمیشه. حتی گفتم شماره ام رو ذخیره کنن ودوباره امتحان کردم باز هم نشد. ممنون میشم راهنمایی کنید

 28. سلام ببخشید من دانش آموز پایه هشتم هستم ولی هر موقه میخوام عکس(چه یک دونه چه چند تا )بفرستم برای معلمم یا دوستانم یا توی گروه ارسال نمیشه عکس و علاوه بر اینکه ارسال نمیشه منو از برنامه شاد پرت میکنه بیرون و وقتی دوباره میرم تو برنامه شاد تلاش مجدد را میزنم همین اتفاق برایم می افتد لطفا رهنمایی ام کنید حافظه گوشیمم فک کنم ۲گیگ جا داره خیلی برنامه حذف کردم ولی بازم همین اتفاق میفته برام

  1. سلام . بررسی کنید اخرین نسخه برنامه را نصب کرده اید . ممکن است برنامه با گوشی شما ناسازگار باشد . میتوانید از نسخه وب استفاده کنید

 29. سلام
  من تا الان از نسخه اندروید شاد استفاده میکردم و مشکلی نبود میخوام گوشیم را باخودم ببرم سرکار. از نسخه تحت وب میخوام استفاده کنم ولی کلاس های آنلاین را نمیتونم ببینم. چه تغییراتی باید در سیستمم بدم؟

  1. سلام . نرم افزار شبیه ساز اندروید باید نصب کنید . بعد میتونید نسخه اندروید را داخل ویندوز داشته باشید .

 30. سلام ببخشید من قبلاً یه گوشی دیگه داشتم که شادم روی اون بود الان که گوشیمو عوض کردم پیام فعال‌سازی ارسال نمیشه بهم چیکارکنم؟؟؟؟

  1. سلام . دوباره امتحان کنید در زمان های دیگر . در صورت عدم موفقیت با پشتیبانی تماس بگیرید و یا با شماره دیگری احراز هویت کنید و از مدیر گروه بخواهید شما را به گروه ها اضافه کند .

 31. با سلام من تقریبا یک هفته ای میشه که کلیپ ها و عکس ها رو برنامه شاد سیاه میشه و بعد می زنم که باز شود کلا از برنامه خارج می شود هم در ارسال فیلم یا عکس هم در دریافت و بازکردن فیلم یا عکس ، نا گفته نماند گوشی ام را ریست کردم حافظه اش را خالی کردم و برنامه را بیشتر از ده ها بار نصب کردم ولی باز هم همون طور است

 32. سلام خسته نباشید
  چرا امکان ایجاد لینک دعوت برای گروه در شاد وجود ندارد؟
  سه تا از دانش آموزان من از گروه حذف شده اند ولی لینک دعوتی وجود ندارد که براشون بفرستم تا عضو شوند و خودم هم نمی توانم آن ها را در گروه عضو کنم

  1. سلام . اگر شماره انها را بگیرید و به عنوان مخاطب ذخیره کنید میتوانید انها را به گروه دعوت کنید مگر اینکه دسترسی شما محدود شده باشد .

 33. سلام چرا وقت وارد شاد میشم و مطالب رو میخونم خودش بیرون میره؟؟

  1. شلام . ممکن است برنامه با گوشی شما ناسازگار باشد . نسخه دیگری را امتحان کنید . یا از نسخه وب استفاده کنید

 34. با سلام و احترام
  در نسخه تحت وب ویس ها پخش نمی شود و صدایی وجود ندارد لطفا راهنمایی بفرمایید

 35. سلام.وقتتون بخیر،من بنابه دلایلی مجبور شدم گوشی رو به تنظیمات کارخونه برگردونم،و چون تمامی نرم افزار هاپاک شدند،مجددا برنامه شاد رو نصب کردم،بعد ازوارد کردن شماره در همون قسمت باقی مونده و گردونه همچنان میچرخه،و من ازکلاس ها عقب موندم،لطفا راهنماییم بفرمایید،سپاسگزارم

  1. سلام . احتمالا مشکل موقته . دوباره امتحان کنید در زمان دیگری . در غیر این با نسخه وب تست کنید موقتا

 36. سلام .من صبح به یکی از همکلاسی هایم پیام ارسال کردم و پیام رفت .ولی الان میخوام توی گروه درسی پیام بفرستم نشد و ارسال مجدد میاد لطفا راهنمایی کنید .و دوباره به دوستم هم که میخواستم پیام بدم بازم نشد لطفا راهنمایی🙏

 37. سلام
  وقت بخیر
  لطفا راهنمایی کنین
  توبرنامه شاد عکس ها سیاه میشن و بعد گوشی از برنامه خارج میشه

 38. سلام در برنامه شاد جدید با گوشی هواوی هانر6 و اندروید 4.4.2 در هنگام پخش زنده، فقط یه عکس میگیره و ارسال می کنه و پخش زنده فعال نمیشه. راهی هست درست بشه؟

  1. همکارانی که کلاسهاشون در شاد تشکیل نشده توجه داشته باشند:
   اطلاعات شما در سناد در سه قسمت باید هماهنگ باشد….تعریف کاربر.بعنوان معلم…تعیین دبیر برای کلاس …و اطلاعات شناسنامه ای

 39. لطفا برای سرور این برنامه کمی هزینه کنید در ورژن جدیدتون هنگام مشاهده عکس ها از برنامه خارج میشه

 40. سلام خسته نباشید ببخشید مشکل من در نسخه وب :
  چرا نسخه وب شاد روی اکانت دیگر فعال نمیشود فقط روی اکانت اصلی فعال میشه روی اکانت دیگه همون اول که شماره تلفنو وارد میکنم ارور برقراری ارتباط با سرور میده

 41. سلام شاد دختر خالم نصب نمی شد بعد چند ماه پیش تو شاد خودم احراز هویت کردم بازم بالا نیومد بعد خودش خواست نصب کنه شماره خودش رو قبول نمی کرد شماره منو داد و کد اومد بهش گفتم و نصب کرد بعد الان هرموقع بخواد وارد شاد بشه به شماره من کد میاد بعد امتحان داشته باشه من در دسترس نباشم نمی تونه وارد شاد بشه چجوری انتقال بدیم به خط خودش از روی خط من برداشته بشه خواهش می کنم زود جواب بدید🙏

  1. سلام . شما با شماره جدید ثبت نام کنید و به مدیر مدرسه بگویید شماره جدید را به کلاسها اضافه کند

 42. با سلام
  مدیر مدرسه به ما گفته که برای دریافت برنامه کلاسی به شاد (پایگاه تابستانی ) برین و تکلیف (برنامه درسی ) را دریافت کنید
  حالا چطوری به پایگاه تابستانی در شاد بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ممنون میشم که پاسخ دهید

  1. سلام . شاد جدید را نصب کنید . در بین کانال های پیش فرض و همچنین کانال هایی که از طرف مدرسه ایجاد شده است بگردید .

 43. سلام.
  در نسخه وب به چه صورت ویس ( صدا) ارسال کنیم؟
  گزینه ای برای این مورد در نسخه وب وجود ندارد.

 44. سلام من میخوام برنامه شاد رد روی لب تاپ نصب کنم احراز هویت هم شدم ولی قسمت اطلاعات که میاد ثبت کدملی و تاریخ تولد میگه اطلاعات نادرسته و برنامه رو نصب نمیکنه باید چیکار کنم ؟لطفا راهنمایی کنید

 45. سلام
  من چون از لب تاب استفاده می کنم مجبورم از نسخه تحت وب استفاده کنم
  ولی با اینکه بروزرسانیش کردم هیچ تغییری مشاهده نکردم
  لطفا راهنماییم کنین

  1. سلام . نسخه وب متاسفانه هنوز تغییر خاصی نکرده است . در صورت لزوم میتوانید از شبیه ساز اندروید در لپ تاپ خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا