سوالات و محتوای آزمون رتبه بندی 99 همه رتبه ها

در این پست از زودفایلز سوالات و محتوای آزمون رتبه بندی 99 همه رتبه ها قرار خواهد گرفت .

سوالات و محتوای آزمون رتبه بندی 99

جهت نتیجه گیری بهتر منابع آزمون رتبه بندی مختلف که توسط افراد یا گروه های مختلف گرد آوری شده است در این بخش قرار میگیرد تا بر حسب نیاز مناسب ترین مورد را انتخاب و استفاده نمایید .

محتوای آزمون رتبه بندی 99 رایگان

محتوای همه رتبه ها جهت مشاهده و جست و جوی آسان تر در یک فایل قرار گرفته است . جهت دریافت فایل جامع منابع رتبه بندی بر روی لینک زیر کلیک کنید . ( توجه : با توجه به حجم فایل ممکن است دریافت آن مقداری طول بکشد . ) . مناسبت جست و جو

دانلود محتوای رتبه بندی ( همه گروه ها ) نسخه ورد

دانلود محتوای جامع رتبه بندی99

محتوی آزمون ” رتبه بندي آموزگاران ابتدايي ـ مرحله اول سال ۱۳۹۹” با قابلیت جستجو

دانلود فایل جامع محتوای رتبه بندی ابتدایی

محتوی آزمون ” رتبه بندي مديران و كاركنان ابتدايي ـ مرحله اول سال ۱۳۹۹” با قابلیت جستجو

دانلود فایل جامع محتوای رتبه بندی مدیران ابتدایی

محتوی آزمون ” رتبه بندي دبیران(متوسطه اول و دوم)وهنرآموزان ـ مرحله اول سال ۱۳۹۹” با قابلیت جستجو

دانلود فایل جامع محتوای رتبه بندی دبیران متوسطه

سوالات ازمون رتبه بندی 99

دانلود سوالات ازمون رتبه بندی سال 99 رایگان

نمونه سوالات ازمون رتبه بندی امروز – همکاران ابتدایی – بدون پاسخ ( عکس از صفحه گوشی جهت اشنایی با سوالات قبل از شروع )

سوالات جدید اضافه شد ( به روزرسانی)

دانلود سوالات به صورت رایگان

دانلود 160 سوال رتبه بندی معلمان تیرماه 99 همه گروه ها

دانلود نمونه سوال 2 رتبه بندی 99  

دانلود سوالات رتبه بندی 25 تیرماه 99 – دبیران – آموزگاران – مدیران ابتدایی و متوسطه

جهت اشنایی با سوالات رتبه بندی ، مشاهده و بررسی سوالات ازمونهای دوره های قبل را به شما توصیه می کنیم .

دانلود مجموعه سوالات رتبه بندی سال 98 به صورت رایگان

توجه : تغییراتی که در منابع ازمون امسال نسبت به سال گذشته صورت گرفته است را حتما مد نظر داشته باشید.

جهت دریافت سوالات رایگان رتبه بندی سال گذشته بر روی لینک زیر کلیک کنید .

دانلود سوالات رتبه بندی فرهنگیان

در صورت تمایل و نیاز به مجموعه و نمونه سوالات بیشتر می توانید مجموعه سوالات تکمیلی مربوط به رتبه بندی سال 98 برای رتبه های مختلف را با قیمت 5 هزار تومان خریداری نمایید .

دانلود سوالات تکمیلی ازمون رتبه بندی سال 98

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

 

اطلاعیه ها و اطلاعات تکمیلی ازمون رتبه بندی سال 1399

اطلاعیه اداره كل امور اداری و تشكیلات مبنی بر زمان برگزاری آزمون جبرانی رتبه بندی سال 99

با توجه به درخواست همكاران مبنی بر اجرای آزمون جبرانی مرحله دوم نظام رتبه بندی معلمان به اطلاع می رساند :

۱ – آزمون جبرانی در روز جهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۵/۸ از طریق سامانه ltms برگزار خواهد شد .

۲- زمان بندی آزمون برای گروه های مختلف متعاقبا از طریق سامانه ltms اعلام خواهد شد .

۳- تاكید می گردد آزمون فقط از طریق گوشی همراه برگزار خواهد شد .

۴- همكارن بعد از تكمیل فرم های مربوط و تایید مقام مسئول می توانند نسبت به دریافت محتوا از طریق ایكن ورود به كلاس اقدام نمایند .

نمره قبولی در رتبه 1 ، رتبه 2 ، رتبه 3 ، رتبه 4 ، رتبه 5 آزمون رتبه بندی

 • نمره قبولی آزمون رتبه بندی در رتبه 1: 50 درصد
 • نمره قبولی آزمون رتبه بندی در رتبه 2: 55 درصد
 • نمره قبولی آزمون رتبه بندی در رتبه 3: 65 درصد
 • نمره قبولی آزمون رتبه بندی در  رتبه 4: 70 درصد
 • نمره قبولی آزمون رتبه بندی در  رتبه 5: 80 درصد

مرحله اول آزمون ارتقاء رتبه فرهنگیان چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۹ برای گروههای مختلف فرهنگیان از ساعت ۱۴ الی ۱۸ مطابق جداول زمانبندی سامانه ltms برگزار خواهد شد :

 •  شایان ذکر است کلیه فرهنگیانی که از ابتدای فروردین تا پایان اسفندماه سال ۱۳۹۹ مشمول رتبه های پایه، ارشد، خبره و عالی می گردند، جهت برخورداری از مزایای ارتقاء رتبه می بایست در آزمون رتبه بندی شرکت و حدنصاب نمره لازم را کسب نمایند.
 •  لذا این دسته از فرهنگیان لازم است تا قبل از زمان برگزاری آزمون، نسبت به تکمیل فرم های مربوطه در کارتابل شخصی خود در سامانه ltms اقدام نمایند‌.
 •  از آنجا که آزمون رتبه بندی دو بار در طول سال برگزار می شود، لذا شرکت مجدد فرهنگیانی که در این مرحله موفق به کسب نمره حدنصاب نشوند، در مرحله جبرانی، امکان پذیر خواهد بود.

در زیر اطلاعیه صادر شده در سامانه ضمن خدمت در مورد منابع و زمان برگزاری ازمون رتبه بندی ویژه گروه های مشمول قرار گرفته است .

سوالات و محتوای آزمون رتبه بندی 99 همه رتبه ها

پاسخ به ابهامات در مورد امتحان رتبه بندی :

1.امتحان صرفا برای ارتقا رتبه بوده و شامل مشمولین می شود و نه همه همکاران!

2.این امتحان صرفا برای مشمولین بازه زمانی 990401 الی 990631 و بازماندگان و مردودین دوره قبل می باشد.

3.زمان آزمون مشمولین سه ماهه سوم سال (990701 الی 990930) ، اواخر شهریور 99 و یا اوایل مهر99 خواهد بود.

4.زمان آزمون مشمولین سه ماهه چهارم سال (991001 الی 991230) ، اواخر آذر 99 و یا اوایل دی 99 خواهد بود.

5.در صورت تغییر روال بازه های زمانی امتحان ارتقا رتبه، پس از استعلام از مراجع بالادستی اطلاع رسانی خواهد شد.

منابع و بارم بندی آزمون رتبه بندی آموزگاران مدیران ومعاونان و کارکنان آموزشی دوره ابتدایی

منابع و بارم بندی آزمون رتبه بندی آموزگاران مدیران ومعاونان و کارکنان آموزشی دوره ابتدایی

منابع و بارم بندی آزمون رتبه بندی آموزگاران مدیران ومعاونان و کارکنان آموزشی دوره ابتدایی

منابع و بارم بندی آزمون رتبه بندی دبیران مدیران ومعاونان و کارکنان آموزشی دوره متوسطه

منابع و بارم بندی آزمون رتبه بندی دبیران مدیران ومعاونان و کارکنان آموزشی دوره متوسطه

منابع و بارم بندی آزمون رتبه بندی دبیران مدیران ومعاونان و کارکنان آموزشی دوره متوسطه

نكات قابل توجه در خصوص اجرای مرحله دوم آزمون رتبه بندی معلمان ( اطلاعیه جدید )

نحوه ارتقاء رتبه معلمان بعد از تاریخ 1398/7/1
بر اساس تبصره (1) ماده (4) مصوبه شماره 118501/ ت 55724 ه مورخ 1398/9/17 هیئت محترم وزیران موضوع شیوه نامه شماره 185179 مورخ 1398/10/04، دارندگان رتبه های پایه حرفه ای، ارشد حرفه ای، خبره حرفه ای و عالی حرفه ای به ترتیب در رتبه های 2 ، 3 ، 4 و 5 تطبیق وضع یافته اند و حكم خود را دریافت نموده اند و دارندگان رتبه مقدماتی با رعایت ضوابط مربوط در رتبه (1) قرار گرفته و حكم خود را دریافت نموده اند . لذا افراد مورد اشاره كه در رتبه های حرفه ای و مقدماتی قرار دارند در صورتیكه بعد از تاریخ 1398/7/01 مشمول ارتقاء به رتبه بالاتر گردند، با در نظر گرفتن سنوات تجربی كسب شده (قبل : رتبه 1: 2 سال سابقه تجربی – رتبه 2 : 6 سال سابقه تجربی – رتبه 3 : 12 سال سابقه تجربی – رتبه 4: 18 سال سابقه تجربی – رتبه 5 : 24 سال سابقه تجربی ) و اخذ گواهینامه صلاحیت معلمی از طریق سامانه ltms و ساز و كارهایی كه در شیوه نامه ارتقاء رتبه پیش بینی گردیده و با احراز شرایط لازم به رتبه بالاتر ارتقاء خواهند یافت.

تذكر: مرحله اول آزمون رتبه بندی در سال گذشته برای مشمولین 1 / 7 / 1398 لغایت 31 / 03 / 1399 برگزار شد و افرادی كه حد نصاب نمره رادریافت نموده اند حكم خود را دریافت كردند . در این خصوص توجه شما را به موارد ذیل جلب می نماییم :

1- همكاران شاغل در ادارات آموزش و پرورش مشمول نظام رتبه بندی مشغال معلمان نمی باشند . لذا نیازی به شركت در آزمون رتبه بندی معلمان ندارند .
2- همكاران شاغل در واحد های آموزشی درصورتی كه در آزمون قبلی حد نصاب نمره را آورده و موفق به تكمیل فرم و اخذ تاییدیه از مدیر مدرسه خود نگردیده اند نیازی به شركت مجدد در آزمون ندارند و می توانند با مراجعه به مدیر مدرسه و دریافت تاییدیه نسبت به دریافت حكم خود اقدام نمایند .
3- آزمون مرحله دوم نظام رتبه بندی در تاریخ 25 / 4 / 1399 برای مشمولین تابستان یعنی از تاریخ 1 / 4 / 1399 لغایت 31 / 6 / 1399 و افرادی كه در آزمون قبلی موفق به كسب حد نصاب نمره نشده اند برگزار خواهد شد .

تذكر1: بدیهی است حكم همكارانی كه از قبل نمره قبولی نیاورده اند درصورتی كه موفق به اخذ حد نصاب نمره شوند حكم ایشان از تاریخ 1 / 4 / 1399 توسط اداره كارگزینی صادر خواهد شد .

تذكر2: بدیهی است همكارانی كه در تابستان مشمول ارتقاء رتبه می شوند حكم ایشان از زمانی كه سنوات خدمتشان به حد نصاب می رسد صادر خواهد شد .

4- همكاران ذینفع با هماهنگی اداره كارگزینی منطقه نسبت به تكمیل فرم های صلاحیت معلمی از طریق ایكن ” نظام رتبه بندی ” در سامانه ltms اقدام نمایند . بدیهی است درصورت عدم تكمیل فرم های مربوطه مجوز حضور در آزمون مرحله دوم را نخواهند داشت .
5- فرم های صلاحیت معلمی در سه مرحله ( صلاحیت عمومی ، صلاحیت تخصصی و صلاحیت حرفه ای ) برای همكاران واجد شرایط در سامانه ltms قرارداده خواهد شد . لذا همكاران ابتدا خود اظهاری نموده و سپس با تایید مقام مسئول می توانند از روز شنبه مورخ 14/ 04/ 1399 نسبت به دریافت محتوا اقدام نمایند .
6- آزمون همكاران ذینفع در روز چهار شنبه مورخ 25/ 1399/04 مطابق با زمانبدیی كه از روی سامانه ltms اعلام خواهد شد اجرا می گردد.

7- همكارانی كه مشكل بینایی داشته و نمی توانند در آزمون شركت نمایند . می توانند با مراجعه به اداره كارگزینی مطابق دستورالعمل های ارسالی نسبت به دریافت حكم خود اقدام نمایند .

8- آزمون رتبه بندی از طریق گوشی موبایل برگزار خواهد شد . لذا همكاران در این خصوص اقدامات لازم را تا قبل از حضور در آزمون انجام دهند

 همكاران محترم مشمول آزمون رتبه بندی مورخ 1399/04/25، با توجه به این امر كه آزمون رتبه بندی از طریق تلفن همراه برگزار خواهد شد ، لذا ضروری است همكاران با مراجعه به پنل خود در سامانه LTMS از قسمت تغییر رمز نسبت به ثبت و یا تغییر شماره همراه خود اقدام نمایند.

توجه : با توجه به تغییراتی که ممکن است در اطلاعیه ها یا فایلهایی که جهت دانلود قرار میگیرند صورت گیرد، لطفا آدرس این صفحه را ذخیره و در زمانهای آتی دوباره چک نمایید .

اطلاعیه شماره 2 سامانه ضمن خدمت درباره رتبه بندی

اطلاعیه شماره 2 سامانه ضمن خدمت درباره رتبه بندی

اطلاعیه شماره 2 سامانه ضمن خدمت درباره رتبه بندی

اطلاعیه شماره 3 سامانه ضمن خدمت درباره رتبه بندی

پیرو اطلاعیه شماره 30718 مورخ 14 / 04 / 1399  بمنظور ایجاد هماهنگی در اجرای صحیح نظام رتبه بندی معلمان، موارد زیر جهت اطلاع  ارسال می گردد؛
1-كلیه مشمولین نظام رتبه بندی معلمان ( رسمی ، پیمانی ، قراردادی ) برای ارتقاء به رتبه بالاتر می بایست در آزمون شركت نمایند.
همكاران شاغل در ادارات آموزش و پرورش مشمول نظام رتبه بندی مشاغل معلمان نمی باشند. بنابر این مشمولین بخشنامه 230اد سال 1358 ،  نیازی به شركت در آزمون رتبه بندی معلمان ندارند .
همكاران شاغل در ادارات آموزش و پرورش(مشمولین بخشنامه 230) درصورت دریافت ابلاغ برای حضور در واحد آموزشی  در صورت دارا بودن سوابق تجربی لازم برای ارتقا به رتبه بالاتر  بایستی حتما”  در آزمون نظام رتبه بندی شركت نمایند.
2- همكاران شاغل در واحد های آموزشی درصورتی كه در آزمون قبلی حد نصاب نمره را آورده و موفق به تكمیل فرم و اخذ تاییدیه از مدیر مدرسه خود نگردیده اند نیازی به شركت مجدد در آزمون ندارند و می توانند با مراجعه به مدیر مدرسه و دریافت تاییدیه نسبت به دریافت حكم خود اقدام نمایند .
3- آزمون مرحله دوم نظام رتبه بندی در تاریخ 25 / 4 / 1399 برای كاركنانی كه تا تاریخ 31 / 06 / 1399 سنوات تجربی لازم جهت ارتقاء به رتبه بالاتر را كسب نموده اند و افرادی كه در آزمون قبلی موفق به كسب حد نصاب نمره نشده اند برگزار خواهد شد
تذكر1:  حكم ارتقا رتبه مشمولین نظام رتبه بندی معلمان كه از قبل نمره قبولی نیاورده اند درصورتی كه در این مرحله موفق به اخذ حد نصاب نمره شوند حكم ایشان از تاریخ اجرای  1 / 4 / 1399 صادر خواهد شد .
تذكر2:  همكارانی كه در تابستان مشمول ارتقاء رتبه می شوند حكم ایشان از زمانی كه طبق ضوابط و مقررات مورد عمل سنوات تجربی و سابقه خدمتشان به حد نصاب می رسد صادر خواهد شد .
تذكر3: زمان برگزاری آزمون برای مشمولین نظام رتبه بندی معلمان كه در فاصله زمانی  1 / 07 / 1399لغایت 28 / 12 / 1399  سنوات تجربی لازم را كسب خواهند نمود  متعاقبا اعلام خواهد شد.لذا تاكید می گردد  افرادی كه تاریخ ارتقا رتبه ایشان بعد از تاریخ  1/7/1399 می باشد مجاز به شركت در آزمون این مرحله  نبوده  و  در صورت شركت و اخذ نمره حد نصاب قبولی هیچ امتیازی برای آنان در نظر گرفته نمی شود. مجددا” تاكید می گردد افراد مذكور از شركت در آزمون این مرحله خودداری نمایند
4-  همكاران ذینفع با هماهنگی اداره كارگزینی منطقه نسبت به تكمیل فرم های صلاحیت معلمی از طریق ایكن ” نظام رتبه بندی ” در سامانه  ltms اقدام نمایند . بدیهی است درصورت عدم تكمیل فرم های مربوطه مجوز حضور در آزمون مرحله دوم را نخواهند داشت .
5-  فرم های صلاحیت معلمی  در سه مرحله ( صلاحیت عمومی ، صلاحیت تخصصی و صلاحیت حرفه ای ) برای همكاران واجد شرایط در    سامانه ltms قرارداده خواهد شد . لذا همكاران ابتدا خود اظهاری نموده و سپس با تایید مقام مسئول می توانند از روز شنبه مورخ 14/ 04/ 1399 نسبت به دریافت محتوا اقدام نمایند .
6- آزمون همكاران ذینفع در روز چهار شنبه مورخ 25/4/1399 مطابق با زمان بندی كه از روی سامانه ltms اعلام خواهد شد اجرا می گردد.
7- مشمولان نظام رتبه بندی معلمان  داری مشكل بینایی ( نابینای مطلق )  با مراجعه به اداره كارگزینی محل خدمت  مطابق دستورالعمل های ارسالی نسبت به دریافت حكم خود اقدام نمایند .
8- آزمون رتبه بندی صرفا از طریق سیم كارت شخصی و گوشی تلفن همراه  برگزار خواهد شد . لذا همكاران در این خصوص اقدامات لازم را تا قبل از حضور در آزمون انجام دهند .
9- همكارانی كه دارای شرایط خاص ( برای مثال خدمت در مناطق مشمول امتیاز تعجیل در ارتقا طبقه و رتبه) می باشند و تاریخ سنوات خدمت ایشان با سنوات مندرج در فرم 502 وی مغایرت دارد می بایست جهت ثبت نام در آزمون به كارگزینی محل خدمت خود مراجعه نمایند .
تذكر: دسترسی مذكور در سامانه ltms در اختیار روسای ادارت كارگزینی استان ها و مناطق و ناحیه و شهرستان ها قرارداده شده است.
10- همكاران محترم در مورد سوالات آزمون و موضوعات مرتبط به مسئول آموزش های كوتاه مدت محل خدمت (ضمن خدمت)  و در مورد  سایر سوالات مربوط به روند ارتقا  رتبه  به اداره كارگزینی شهرستان / منطقه و استان خود مراجعه  نمایند .
11- افرادی كه در فاصله بین دو رتبه به هر دلیل (از جمله مرخصی استعلاجی ، زایمان ، غیبت موجه و …)فاقد فرم ارزشیابی می باشند، می بایستی نسبت به ارائه حداقل 2 دوره  ارزشیابی كه یكی از آنان  منتهی به تاریخ  اخذ رتبه  جدیدگردد اقدام نمایند .
12-  كلیه معلمان برای اخذ رتبه 1 علاوه بر سایر شرایط مندرج در شیوه نامه   بایستی  حتما” دو سال اشتغال در مشاغل آموزشی  داشته باشند .
13-كاركنانیكه با رعایت ضوابط شیوه نامه نظام رتبه بندی معلمان در رتبه 1  قرار می گیرند ، ارتقا به رتبه 2 آنان منوط به داشتن 6 سال سابقه خدمت كه 4 سال از این سوابق خدمت در مشاغل آموزشی ، موضوع بند  یك شیوه نامه  خواهد بود. بدین ترتیب 4 سال تجربه آموزشی (تجربه مربوط) این افراد جایگزین 4 سال توقف خواهد شد. مثال: فردی كه در تاریخ 1/7/1395 رتبه مقدماتی را اخذ نموده در تاریخ 1/7/1399 (با رعایت سایر مقررات )مشمول ارتقا به رتبه 2 می گردد .
14-امتیاز تعجیل برای ارتقاء به رتبه های بالاتر برای مشمولانی كه در مناطق كمتر توسعه یافته موضوع فهرست پیوست تصویب نامه شماره 76294/ت 40996ﻫ مورخ 10/4/88 هیات محترم وزیران اشتغال به خدمت دارند ملحوظ نظر قرار خواهد گرفت.

اطلاعیه شماره 4 نظام رتبه بندی معلمان

الزام ثیت یا ویرایش شماره تلفن همراه جهت شركت در آزمون رتبه بندی

پیرو اطلاعیه شماره 30751 همان گونه كه اعلام گردید آزمون رتبه بندی معلمان صرفا از طریق گوشی موبایل و ورود به سامانه LTMS امكان پذیر خواهد بود. لذا همكاران می بایست از طریق ورد به منوی «تغییر رمز» نسبت به ثبت و یا ویرایش شماره تلفن همراه خود (شماره ای كه به نام فراگیر می باشد) اقدام نمایند

زمان صدور حکم ارتقاء رتبه مشمولین نظام رتبه بندی معلمان

 • حکم ارتقاء رتبه مشمولین نظام رتبه بندی معلمان که قبلاً امتیاز قبولی کسب ننموده­ اند درصورتی که در این مرحله (آزمون ۲۵ تیر) موفق به اخذ حد نصاب نمره شوند، حکم ایشان از تاریخ اجرای ۱ تیر صادر خواهد شد.
 • همکارانی که در تابستان مشمول ارتقاء رتبه می­ شوند، حکم فرد درصورت کسب امتیاز لازم در آزمون از تاریخی که طبق ضوابط و مقررات مورد عمل، سنوات تجربی و سابقه خدمت لازم را احراز نمایند، صادر خواهد شد .

همچنین ببینید :

کلمات کلیدی : رتبه بندی فرهنگیان ، سوالات امتحان رتبه بندی معلمان سال 98 99 ، نمونه سوالات دوره های قبل ازمون رتبه بندی فرهنگیان ، سوالات ازمون رتبه یک فرهنگیان رتبه بندی مقدماتی پایه خبره عالی ، مجموعه سوالات سالهای قبل ازمون ضمن خدمت رتبه بندی

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 76 نظر ثبت شده است.

 • باعرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم و همکاران شما در سایت زودفایلز
  از اطلاعات جامع و کاملی که در اختیار ما قرار میدهید خیلی ممنون هستم.
  با ارزوی موفقیت و ادامه مسیر و دلسردنشدن

 • سلام و وقت بخیر خدمت شما. چه زمانی سوالات آزمون رتبه بندی ۹۹ را درسایت قرار می دهید؟!

  • سلام . انشاالله در روز ازمون سوالات ازمون اصلی رتبه بندی قرار خواهد گرفت .

 • سلام مدیر محترم. ضمن تشکر از شما
  اگه امکان داره یه روز قبل امتحان سوالات آزمون را بذارید تا وقت کنیم بخونیم.
  ضمنا اگه میشه راهی دیگر به جز ایمیل برای دانلود لحاظ کنید.

  • سلام . سوالات قبل از ازمون باید تالیفی باشد که شباهت چندانی به سوالات اصلی نخواهد داشت . سوالات پس از خرید بدون نیاز به ورود به ایمیل، به صورت مستقیم قابل دانلود هستند .

 • سلام مدیر.
  سوالات ممکنه مانند سال 98 باشه

  • سلام . با توجه به تغییراتی که در منابع اعمال شده است، سوالاتی که از همان منابع سال گذشته باشد احتمال دارد . با این وجود در روز ازمون دوباره به سایت مراجعه کنید. سعی بر این است سوالات ازمون اصلی گرداوری و قرار گیرد .

 • عذر میخوام. صبح روز آزمون سوالات اصلی را قرارمیدید روی سایت ؟؟

 • سلام مجدد خدمت شما.
  چند درصد احتمال داره فردا سوالات اصلی را قرار بدین در سایت؟
  بعد من ایمیل ندارم بدون ثبت ایمیل میشه خرید کنم؟
  چون برای سوالات 98 گفته آدرس ایمیل وارد کنید.

  • سلام . ایمیل ما را وارد کنید . zoodfiles@gmail.com
   ضمنا با توجه به تاخیر و مشکلات پیش بینی نشده ، توصیه میکنیم از منبع سوالات بیشترین استفاده را بکنید . منابع را در لپ تاپ باز کنید و کلمات کلیدی سوالات را در انها جست و جو کنید . برای بهتر نتیجه گرفتن از کمک یک یا دو نفر استفاده کنید تا سرعت عمل بیشتر شود . می توانید از منابع جامعی که در همین پست قرار گرفته است استفاده کنید.

 • متاسفانه لپ تاپ ندارم. البته نمونه سوال زیاد دارم و طبقه بندی کردم ولی اگه شما واقعا از سوالات امتحان اطلاع دارید برامون بذارید ممنون میشم. چون واقعا حجم مطالب بالاست تمام هم دوره های من در شهرستان عالی را گرفتند ولی چون من انتقالی بودم و به بخشنامه سه سال انتظار خوردم تنها موندم. اگه کمک کنی ممنون میشم.

 • سلام
  وقت بخیر
  چه ساعتی سوالات رو بارگذاری می فرمایید؟

 • سلام منتظر بارگذاری سوالات هستیم.
  امکانش هست؟

 • امتحان ما ساعت 16 شروع میشه اگه میشه یکی دو ساعت زودتر سوالات را بذارین. با تشکر از شما

 • سلام خبری از بارگذاری سوالات امتحان نشد؟

 • سلام جناب مدیر لطفا ،خواهشا سوالاتو بزارید امتحان ما شروع میشه 😅😅😅😅

 • آقا واقعا باید تاسف خورد به حال آموزش و پرورش. آخه معلمی که با 24 سال سابقه و داشتن 1500 ساعت ضمن خدمت امتحان گرفتن دیگه چیه؟
  متاسفانه از بیش از 2000 نمونه سوال سال 98 فقط دو سوال در سوالات ما بود.
  اینقد سوال طبقه بندی کردیم آخرش هم هیچ.
  من شدم 65 انصافا چطور میشه 85 گرفت؟

  • از منابع برای جست و جو استفاده نکردید ؟ افرادی که استفاده کرده بودند رضایت داشتند . احتمال زیاد جبرانی برگزار خواهد شد .

 • مطمئن هستین که آزمون رتبه بندی بعدی اواخر شهریور یا اوایل مهر هست،چون بعضی جا ها میگن آزمون سه ماهه نیست بلکه فقط دو بار در سال آزمون برگزار میشه

  • فعلا این اطلاعات دردسترس هست . اگه تغییری ایجاد بشه یا اطلاعیه جدید صادر بشه اطلاع رسانی خواهیم کرد

 • سلام یعنی اطلاع موثق دارید که آزمون جبرانی برگزار میشه؟
  پس اگه ممکنه نمونه سوالات امتحان روز 25 تیر را بارگذاری کنید لطفا

 • در سایت ضمن خدمت اطلاعیه در مورد آزمون جبرانی 31 تیرماه نیومده.
  شما گفتید روز 31 تیرماه آزمون جبرانی واقعیت داره؟
  فک کنم اگه امتحان جبرانی برگزار بشه سوالات روز 25 تیر را بدهند بهتره لطف کنید بارگذاری نمایید

 • آقا لطفا در مورد اطلاعیه آزمون جبرانی 31 تیر توضیح بدین.
  در مورد چه افرادیه؟ اونایی که امتحان ندادند یا افتاده ها را شامل میشه؟
  در سایت ltms هیچ توضیحی در این مورد نیومده!!

 • سلام. خوب هستی مدیر.
  فایل کامل سوالات امتحان 25 تیر را بارگذاری نمیکنید برای دانلود؟

  • سلام . به دلیل برگزاری در گوشی جمع اوری سوالات خیلی سخت شده . شما بیشتر رو منابع متمرکز بشید برای جست و جو . بازهم سایت رو دوباره چک کنید . اگر امکان پذیر باشد قرار خواهیم داد.

 • سلام. منابع آزمون رتبه بندی مدیران متوسطه ناقص بود
  خدمات مشاوره ای و طرح تعالی مدیریت تو فایلها نبود.
  میشه لطف کنید توی سایت قرار بدین.

 • سلام تکرار آزمون رتبه بندی کی هست؟

 • ممنون از شما که سوالات را قرار دادید.

  خبری از آزمون جبرانی ندارید؟ برگزار میشه یا نه؟
  خیلی از دوستان اعتراض داشتند نسبت به آزمون

 • سلام خدمت مدیرمحترم و همکاران عزیز.
  دوستانی از آزمون قبلی در جریان هستند آیا آزمون جبرانی سوالات آن مشابه آزمون اصلی خواهد بود؟
  یا اینکه سوالات متفاوت تری خواهند داد.
  از مدیر محترم خواهش دارم در صورت از آزمون اسفند و جبرانی آن اطلاع دارند پاسخ بدهند. متشکرم

 • در ضمن یه خواهش دیگر از مدیر محترم دارم چنانچه محتوا را عوض کردند مطابق قبل خلاصه محتوا را روی سایت قرار دهید تا انشاءالله با کمک شما بتونیم این بار نمره را بیاریم.

 • سلام احتمال دارد که سوالات گروهها را جابه جا کنند مثلا سوالات ابتدایی را بدهند به متوسطه وبالعکس؟
  با توجه به شناخت شما از آزمون اصلی و جبرانی اسفند 98 میپرسم. ببخشید خواهشا.

  • سلام . دوره قبل حتی منابع ازمون جبرانی تغییرات جزئی داشت . منابع را در سامانه بررسی و حتما مقایسه کنید.ن

 • با توجه به اینکه محتوای آزمون جبرانی همون محتوای آزمون 25 تیر هست، چند درصد احتمال می دهید که سوالات آزمون جبرانی همان سوالات آزمون 25 تیر باشد؟
  امکان دارد فقط سوالات مقاطع را با هم عوض کنند؟
  یا اینکه نه کلا سوالات جدید طراحی میکنند؟

 • سلام محترم. وقت بخیر
  لطفا اگه مقدور بودفردا صبح سوالات امتحان را بارگذاری کنید. یا هم موقع شروع امتحان اگه امکان داشت سوالات را بذارید در سایت.

  این دفعه هم سوالات امتحان اصلی را خوندم هم محتوا را . امیدوارم بتونم قبول بشم.
  شما هم یه کمکی کنید.
  من در مقطع متوسطه امتحان میدم که ساعت 16 شروع میشه.
  اگه سوالات را داشتید بفرستید برام.

 • سلام سوالات آزمون امروز رو میزارید؟

 • خبری از سوالات ندارید؟ جان خودتون اگه دارید بذارین تا نمره بیاریم کلکش کنده بشه
  ممنون

 • سلام مدیر محترم. در صورتی براتون مقدور باشه یه استعلام بگیرید که مگه نمره رتبه عالی(5) را کاهش دادند؟
  میگفتند قراره ارفاق کنند در نمره رتبه 5، اگر اطلاع موثق گرفتی یه خبری به ما بده
  شما و سایتتون واقعا خوب هستین. من اگه اینترنتم قطع نمیشد قطعا نمره 90 به بالا میگرفتم ولی متاسفانه در سوال 32 قطع شد و تا پایان آزمون وصل نشد و شدم 75.

  • سلام و تشکر
   من هنوز در جای معتبری این موضوع رو ندیدم و بی اطلاعم . اگه موردی بود اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 • سلام مدیر. ظاهرا امتحان مجدد رتبه بندی در 12 شهریور برگزار میشود لطفا اگه مقدور بود مجموعه سوالات 8 مرداد را قرار دهید.
  با تشکر

 • سلام لطفا سوالات آزمون جبرانی 99/5/8 را در سایت قرار دهید.

 • سلام لطفا سوالات آزمون جبرانی مرداد ماه 99/5/8 را در سایت قرار دهید.

 • سلام. مجموعه سوالات آزمون 8 مرداد 1399 را بارگذاری نمی کنید؟؟؟

 • آقای مدیر استدعا دارم سوالات چهار گروه آزمون جبرانی 8 مرداد را بگذارید سایت تا استفاده کنیم.
  ممنون از همکاریتون

 • فایل سوالات آزمون 8 مرداد چه شد مدیر محترم؟ ما منتظریم روزانه چند بار سرمیزنیم.
  هفته آینده امتحانه ولی هنوز سوالات را بارگذاری نکردید!!

 • با سلام ،
  متاسفانه نسخه PDF مشکلاتی دارد ، می توانید نشخه HTML سوالات را بدهید.
  با تشکر

 • با سلام
  چرا سوالات جبرانی مرداد ماه را در همین سایت بارگذاری نمی کنید و فرموده اید :«به ایدی تلگرام پشتیبانی پیام بدید راهنمایی کنم»آیا نمی شود در همین جا راهنمایی بفرمایید؟ ممنون میشم

 • فایل سوالات آزمون 8 مرداد چرا بارگذاری نمی شود؟

  • متاسفانه به دلیل کم بودن تعداد شرکت کنندگان امکان جمع اوری سوالات فراهم نبوده است.

 • من بلاخره بار سوم با کسب نمره 87.5 موفق به اخذ رتبه 5 شدم. اینجا جا دارد از مدیر محترم و همه دست اندرکاران این سایت تشکر کنم که واقعا با ارسال و بارگذاری نمونه سوال و محتوا در قبولی اینجانب نقش بسزایی داشتند.
  امیدوارم در همه زمینه ها موفق باشید خداوند یار و نگهدارتان باد

 • سلام .خدا خیرتون بده.کار ما رو راحت کردید.منابع کامل گذاشتید.مو لادرزش نمیره.خدا پدر و مادرتو بیامرزه.

 • سپاس از لطف شما

 • سلام….من جا موندم از آزمون رتبه بندی…دوباره کی میشه آزمون داد برای آبان آزمون نداره؟

 • سلام….کدوم اطلاعیه؟

 • اگر ام.انش هست تاریخ دقیق به من بگید خیلی لازممه

 • سلام…میشه اطلاع بدید که کی آزمون رتبه بندی دوباره انجام میگیره؟