آدرس سایت جدید ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان | profile.medu.ir

دسته بندی : آموزش و پرورش

در سال 1399 ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان درسامانه کارتابل فرهنگیان انجام می شود . جهت ورود به آدرس سایت جدید ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس سایت جدید ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان

profile.medu.ir

آدرس سایت جدید ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان | profile.medu.ir

۱. مهلت ثبت درخواست در سامانه نقل و انتقال فرهنگیان از ۱ الی ۲۵ اردیبهشت می باشد
۲. تجربه کاری برای انتقال موقت 2 سال و برای دائم 5 سال می باشد
۳. برای ورود به سامانه با زدن فراموشی رمز، می توانید رمز جدید تعیین نمایید

تمدید مهلت ثبت نام نقل و انتقالات فرهنگیان در سال 99

پیرو بخشنامه شماره ۷۱۰/۳ درخصوص نقل و انتقال فرهنگیان در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ موارد ذیل جهت اطلاع و اقدام لازم اعلام می گردد:

۱ – مهلت ثبت درخواست متقاضیان انتقال برون استانی در سامانه پروفایل و ارائه مستندات به امور اداری محل خدمت تا تاریخ ۹۹/۰۲/۲۹ تمدید می گردد.

۲ – از آنجایی که مقرر است فرایند نقل و انتقال به صورت پردازشی و براساس شاخص­های وضعیت نیروی انسانی مناطق مبدا و مقصد محقق شود، لذا مقتضی است کارشناسان طرح و برنامه شهرستان­ها و مناطق پس از هماهنگی با کارشناس فناوری اطلاعات به منظور تعریف نقش و سطح دسترسی؛ نسبت به محاسبه و ثبت اطلاعات جداول مربوط،برابر جدول زمانبندی اقدام لازم را معمول دارند. در ضمن بررسی صحت و تایید نهایی اطلاعات مندرج در جداول مذکور، برعهده مسئولین طرح و برنامه اداره کل آموزش و پرورش استان می باشد.

اعلام نتیجه اولیه نقل و انتقالات فرهنگیان تا ۱۵ خرداد

معاون برنامه‌‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش :

 •  تا ۱۵ خرداد، نتایج اولیه نقل و انتقالات فرهنگیان اعلام و به آن دسته از فرهنگیانی که نتیجه نقل و انتقال‌شان تأیید شود، ابلاغ می‌شود.
 •  برنامه‌ریزی کردیم یک دوره نقل و انتقال اضطراری هم تا قبل از شروع سال تحصیلی داشته باشیم تا اگر لزوم به نقل و انتقال دوباره فرهنگیان بود، انجام شود و همچنیان آن دسته از فرهنگیانی که درخواست انتقال دارند، بتوانند شانس خود را یک بار دیگر امتحان کنند.
 • چنانچه با گوشی همراه، ثبت درخواست شما نا تمام می ماند با سیستم ڪامپیوتر اقدم به ثبت درخواست نمایید.
 • اگر در ابتدای درخواست با خطای “حکمی یافت نشد” موجه شدید، به امور اداری منطقه اطلاع داده تا جهت رفع اشکال اقدام نمایند.

علیرغم اعلام مسئولین،تا کنون نتیجه انتقالات اعلام نشده است.

برای مشاهده آخرین وضعیت درخواست انتقال خود به سامانه پروفایل مراجعه نمایید.

افرادی که مستندات خود را به امور اداری منطقه تحویل و مدارک آنها بررسی شده باشد آخرین وضعیت آنها در سامانه پروفایل ( منطقه مبدا مستندات دریافتی را تایید کرد ) است.

افرادی که مستندات خود را به امور اداری منطقه ارائه ننموده اند درخواست آنها با وضعیت(در انتظار بررسی منطقه مبدا) بوده و عملا درخواست آنها در انتقالات امسال رسیدگی نخواهد شد.

 به محض اعلام نتیجه انتقالات در این مرحله، متقاضیان می توانند نتیجه درخواست خود در سامانه پروفایل ملاحظه نمایند.

در پاسخ به سئوالات مخاطبین محترم سایت در باره زمان اعلام نتایج نقل و انتقال

( به روزرسانی – 24 خردادماه )

الهیار ترکمن معاون برنامه‌‌ریزی و توسعه منابع وزیر آموزش و پرورش :

نتیجه نقل و انتقالات فرهنگیان به‌زودی اعلام می‌شود.

نتایج نقل و انتقال فرهنگیان 99 اعلام شد

نتایج نقل انتقالات از سامانه profile.medu.ir  قابل رویت است. صرفا نتایج برای نیروهای خارج استان معتبر است.

تمدید انتقال موقت

پیرو بخشنامه شماره 710/3 مورخ 99/01/20، مقتضی است فهرست متقاضیان «تمدید انتقال موقت» واجد شرایط (حداقل دارای دو سال سابقه تجربی) را که اداره شهرستان/ منطقه و آن اداره کل با انتقال آنان موافقت دارند، حداکثر تا تاریخ 99/03/29 مطابق فایل اکسل پیوست از طریق مکاتبه در اتوماسیون اداری ارسال نمایند. انتقال، مشروط به عدم نیاز مبدا و نیاز مقصد (مبتنی بر داده­های سامانه بکفا و تراز نیروی انسانی به نحوی که در گروه تدریس، جنس و رشته متقاضی هیچ کسر ساعت موظفی نباشد) می­باشد. بدیهی است مسئولیت عدم رعایت موارد فوق و تاخیر در ارسال اطلاعات برعهده آن اداره کل خواهد بود.

برنامه زمانی نقل و انتقال اضطرار برون استانی سال 99-1400

جزئیات و جدول زمانبندی نقل و انتقال اضطراری برون استانی فرهنگیان برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از سوی امور اداری وزارت آموزش و پرورش منتشر و اعلام شد.

ثبت نام متقاضیان در سامانه مربوط به آدرس (profile.medu.ir) انجام می شود. در ضمن فرایند نقل و انتقال اضطراری طبق روال سال گذشته با موافقت اداره آموزش و پرورش منطقه مبداء، اداره کل آموزش و پرورش استان مبداء، اداره کل آموزش و پرورش استان مقصد و تایید نهایی ستاد وزارت متبوع از طریق سامانه نقل و انتقال در سامانه جامع منابع انسانی به آدرس (hrm.medu.ir)، صرفاً به صورت موقت انجام خواهد گرفت.

برنامه زمانی نقل و انتقال اضطرار برون و درون استانی سال 99-1400

برنامه زمانی نقل و انتقال اضطرار برون و درون استانی سال 99-1400

برنامه زمانی نقل و انتقال اضطرار درون استانی سال 99-1400

برنامه زمانی نقل و انتقال اضطرار درون استانی سال 99-1400

برنامه زمانی نقل و انتقال اضطرار درون استانی سال 99-1400

به روزرسانی 8 مردادماه  :

 • مشکل سامانه انتقالات مرتفع گردید و امروز جهت انتقالات برون استانی فعال شد. همکاران محترم می توانند به سامانه مراجعه نمایند.
 • در روزهای آتی سامانه جهت انتقالات درون استانی فعال می گردد.

به روزرسانی 26مردادماه

ثبت‌نام نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان در روز سه شنبه ۲۸ مرداد

یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درباره نقل و انتقال اضطراری سال تحصیلی 1399-1400 اعلام کرد:

با توجه مراجعات مکرر متقاضیان مبنی بر عدم اطلاع از برنامه زمان‌بندی و به منظور تسهیل در رفع مشکل همکاران، سامانه ثبت نام متقاضیان به آدرس profile.medu.ir در روز سه شنبه 28 مرداد از ساعت 8 صبح تا 14 برای ثبت‌نام متقاضیان انتقال اضطراری جامانده فعال می‌شود.

ضمنا مهلت فوق به هیچ وجه قابل تمدید نبوده و مسئولیت عدم اطلاع‌رسانی مناسب به متقاضیان برعهده اداره کل آموزش و پرورش استان مبدأ است و به کارگیری نیروهای انتقال موقت سال گذشته بدون ارائه درخواست مجدد در سامانه مربوط و موافقت مبدأ و مقصد مجوزی ندارد.

همچنین ببینید :

کلمات کلیدی : سایت ثبت نام نقل و انتقال برون استانی . ادرس سامانه ثبت نم انتقالات درون استانی فرهنگیان ، ادرس سامانه ثبت نام نقل و انتقالات فرهنگیان در سال 1399-1400 ، اموزش ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 391 نظر ثبت شده است.

 • سلام برای ویرایش یاحذف فزم نقل وانتقال برون استانی ذرسایت چکار باید کرد من دسترسی نذارم لطفا راهنمایی فرمایید

 • سلام من اطلاعات رو میزنم میگه صحیح نیست چه کار کنم؟

  • سلام . اگه رمزو اشتباه می زنید اونو بازیابی کنید .اگه پیام میده کد پرسنلی نامعتبره با امور اداری اداره محل خدمت تماس بگیرید .

 • سلام من فرم انتقالی تا قسمت سال تولد فقط میتونم پیش برم دیگه بعد از اون صفحه قفل میشه و سوال های بعدی بالا نمیاد!ممنون از جواب دهیتون

  • سلام . ترجیحا با رایانه وارد بشید و مرورگرتونو عوض کنید. از کروم یا فایرفاکس استفاده کنید.

 • سلام . وارد میشه تا مرحله آخر میره ولی آخرش میگه حکم یافت نشد مشکل چیه؟

  • سلام .اگه اطلاعات را درست وارد میکنید و این خطا را میدهد باید با امور اداری اداره محل خدمت تماس بگیرید .

 • سلام، صفحه دوم که اطلاعات شناسنامه ایم رو می زنم و بعد روی مرحله ی بعد کلیک می کنم پیام می ده اطلاعات شما معتبر نیست در صورتی که من کاملا مطمئنم که اطلاعاتم رو درست وارد می کنم. چند بار امتحان کردم ولی هر بار ارور می ده و صفحه بعد رو نمیاره، تو رو خدا اشکالات رو سریعتر برطرف کنید چون زمان ثبت نام هم محدوده.ممنون می شم بررسی کنید ببینید مشکل از کجاست؟

  • سلام . اطلاعات شما باید مطابق اطلاعاتی باشد که در سامانه های اموزش و پرورش قبلا ثبت شده است . ممکن است بین این اطلاعات تفاوت هایی وجود داشته باشد یا در ثبت انها اشتباه رخ داده باشد . لذا در صورت حل نشدن مشکل موضوع را با امور اداری اداره محل خدمت در میان بگذارید.

 • سلام من اطلاعات رو وارد میکنم.وارد قسمت صفحه امتیازات نمیشه و میگه شما مجاز به وارد کردن بیش از یک استان نمیباشید،در حالی ک انتقال من درون استانی ست و همان یک استان انتخاب میکنم

 • سلام
  من در مرحله دوم فرم ها رو پر میکنم هر بار که میخام بره صفحه امتیاز مینیوسه نمی توانید بیش از یک استان انتخاب کنید
  یه استان انتخاب میکنم باز این خطا میاد
  انتخاب نمیکنم میگه باید یه منطقه انتخاب کنید اصلا موندم دیگه چیه قضیه

 • من درون استانی را می زنم برام برون استانی میاد

 • سلام من وارد سایت که میشم همش بهم خطا میده واسه رمز عبور میگه کیبورد انگلیسی نیست در حالی که انگلیسی هست.

  • سلام . رمز را در یک جای دیگر نوشته و ان را در سایت کپی کنید .

 • با سلام برای نقل و انتقالات داخل استان قسمت امتیاز گیری خطا حداقل یک منطقه باید انتخاب شود رو میده لطفاً راهنمایی فرمایید

 • سلام.وقت بخیر.برای من هم گزینه تبدیل برون استانی به درون استانی فعال نیست.چه بایدکرد؟

 • باسلام من اطلاعات رو وارد میکنم.وارد قسمت صفحه امتیازات می زنم و میگه شما مجاز به وارد کردن بیش از یک استان نمیباشید،در حالی ک انتقال من درون استانی ست و همان یک استان انتخاب میکنم

 • با سلام من فرم را پر کردم درون استانی اما از فرم امتیاز بندی نه میتونم پرینت بگیرم و کد رهگیری نمیده در صورتی که سایت قبلی که سال های گذشته مربوط به نقل و انتقالات پر مکردیم کد رهگیری میداد به اداره مراجعه کردم میگه اصلا ثبت نشده
  برای ذاخل استان تا کی وقت داریم لطفا راهنمایی بفرمایید

 • سلام
  من وارد سایت میشم ولی بعد از این که صفحه اول درخواست رو میزنم پیام میده که ” حکمی یافت نشد”
  باید چیکار کنم؟

  • باسلام . در صورت که از صحت اطلاعات ورودی مطمئن هستید با امور اداری اداره محل خدمت تماس بگیرید .

 • سلام. من در سال 1397 بصورت موقت از منطقه مبدا انتقالی گرفته ام و پارسال هم موقتم را تمدید کرده ام. الان نحوه انتقالی رو بصورت موقت انتخاب کنم یا دائمی؟؟؟؟؟؟؟؟

  • سلام . بهتر است با کارشناس اموزش مربوطه مشاوره داشته باشید.

 • با سلام من وارد سایت میشم تمام اطلاعات وامتیاز را پر میکنم میرم نهایش میکنم تو فرم امتیاز از قسمت پیگیری نگاه می کنم
  امتیاز سابقه به کل صفر میشه.حتی لغو درخواست میزنم دوراره اصلاح میکنم باز این مشکل هست کد رهگیری هم نمیده .

  • سلام . از سایر همکاران بپرسید ایا شرایط برای انها فرق دارد یا خیر.

 • سلام، صفحه دوم که اطلاعات شناسنامه ای رو می زنم و بعد روی مرحله ی بعد کلیک می کنم پیام می ده اطلاعات شما معتبر نیست در صورتی که من کاملا مطمئنم که اطلاعاتم رو درست وارد می کنم. چند بار امتحان کردم ولی هر بار ارور می ده و صفحه بعد رو نمیاره، ممنون می شم بررسی کنید ببینید مشکل از کجاست؟

  • سلام . احتمالا اطلاعات موجود در سامانه اموزش پرورش با اطلاعات شما تناقض دارد . جهت بررسی با امور اداری اداره محل خدمت تماس بگیرید.

 • سلام من همه اطلاعاتم را وارد میکنم فقط در قسمت انتخاب منطقه نمیتوانم منطقه ایی را وارد کنم پنجره فایل انتخاب منطظقه باز نمی شود علت چیست ؟

 • با سلام سامانه بالا برای من فعال نمی شه چکارکنم؟

  • سلام برای اولین بار باید ثبت نام کنید و رمز مشخص کنید. سپس با رمز تعیین شده وارد شوید و …

 • سلام من در سامانه کارتابل تقاضایم را ثبت می کنم وقتی روی مرحله بعد کلیک می کنم در سمت راست نوشته می شود حکمی یافت نشد چه جوری ادامه بدهم ؟

  • سلام . دلیل این خطا انتخاب نکردن صحیح اطلاعات است . منطقه مبدا ، استان مبدا و … باید با دقت انتخاب شود .

 • سلام خسته نباشید من دیروز سوال کردم که فایل انتخاب منطقه برای من باز نمی شود و نمی شود تایپ هم کرد گفتید از مرور گر دیگری استفاده کنم ولی باز هم نشد چه کار باید بکنم ؟

  • سلام . من الان بررسی کردم مشکلی ندارد . اگر با تغییر مرورگر مشکل حل نشد از اینترنت دیگری استفاده کنید . مورد دیگری باقی نمی ماند

 • در صفحه درخواست گزینه نوع انتقال وسال تحصیلی غیر فعال است

  • ابتدا باید نوع درخواست را انتخاب کنید. اگر بازهم موفق با انتخاب نمی شوید از مرورگر و اینترنت دیگری استفاده کنید.

 • سلام من تا آخر صفحه دوم میرم ولی گزینه مرحله بعد یا ثبت نداره . ده بار از اول زدم. بازم نشد لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر