آموزش و پرورش

آدرس سایت جدید ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان | profile.medu.ir

در سال 1399 ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان درسامانه کارتابل فرهنگیان انجام می شود . جهت ورود به آدرس سایت جدید ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس سایت جدید ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان

profile.medu.ir

آدرس سایت جدید ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان | profile.medu.ir

۱. مهلت ثبت درخواست در سامانه نقل و انتقال فرهنگیان از ۱ الی ۲۵ اردیبهشت می باشد
۲. تجربه کاری برای انتقال موقت 2 سال و برای دائم 5 سال می باشد
۳. برای ورود به سامانه با زدن فراموشی رمز، می توانید رمز جدید تعیین نمایید

تمدید مهلت ثبت نام نقل و انتقالات فرهنگیان در سال 99

پیرو بخشنامه شماره ۷۱۰/۳ درخصوص نقل و انتقال فرهنگیان در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ موارد ذیل جهت اطلاع و اقدام لازم اعلام می گردد:

۱ – مهلت ثبت درخواست متقاضیان انتقال برون استانی در سامانه پروفایل و ارائه مستندات به امور اداری محل خدمت تا تاریخ ۹۹/۰۲/۲۹ تمدید می گردد.

۲ – از آنجایی که مقرر است فرایند نقل و انتقال به صورت پردازشی و براساس شاخص­های وضعیت نیروی انسانی مناطق مبدا و مقصد محقق شود، لذا مقتضی است کارشناسان طرح و برنامه شهرستان­ها و مناطق پس از هماهنگی با کارشناس فناوری اطلاعات به منظور تعریف نقش و سطح دسترسی؛ نسبت به محاسبه و ثبت اطلاعات جداول مربوط،برابر جدول زمانبندی اقدام لازم را معمول دارند. در ضمن بررسی صحت و تایید نهایی اطلاعات مندرج در جداول مذکور، برعهده مسئولین طرح و برنامه اداره کل آموزش و پرورش استان می باشد.

اعلام نتیجه اولیه نقل و انتقالات فرهنگیان تا ۱۵ خرداد

معاون برنامه‌‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش :

 •  تا ۱۵ خرداد، نتایج اولیه نقل و انتقالات فرهنگیان اعلام و به آن دسته از فرهنگیانی که نتیجه نقل و انتقال‌شان تأیید شود، ابلاغ می‌شود.
 •  برنامه‌ریزی کردیم یک دوره نقل و انتقال اضطراری هم تا قبل از شروع سال تحصیلی داشته باشیم تا اگر لزوم به نقل و انتقال دوباره فرهنگیان بود، انجام شود و همچنیان آن دسته از فرهنگیانی که درخواست انتقال دارند، بتوانند شانس خود را یک بار دیگر امتحان کنند.
 • چنانچه با گوشی همراه، ثبت درخواست شما نا تمام می ماند با سیستم ڪامپیوتر اقدم به ثبت درخواست نمایید.
 • اگر در ابتدای درخواست با خطای “حکمی یافت نشد” موجه شدید، به امور اداری منطقه اطلاع داده تا جهت رفع اشکال اقدام نمایند.

علیرغم اعلام مسئولین،تا کنون نتیجه انتقالات اعلام نشده است.

برای مشاهده آخرین وضعیت درخواست انتقال خود به سامانه پروفایل مراجعه نمایید.

افرادی که مستندات خود را به امور اداری منطقه تحویل و مدارک آنها بررسی شده باشد آخرین وضعیت آنها در سامانه پروفایل ( منطقه مبدا مستندات دریافتی را تایید کرد ) است.

افرادی که مستندات خود را به امور اداری منطقه ارائه ننموده اند درخواست آنها با وضعیت(در انتظار بررسی منطقه مبدا) بوده و عملا درخواست آنها در انتقالات امسال رسیدگی نخواهد شد.

 به محض اعلام نتیجه انتقالات در این مرحله، متقاضیان می توانند نتیجه درخواست خود در سامانه پروفایل ملاحظه نمایند.

در پاسخ به سئوالات مخاطبین محترم سایت در باره زمان اعلام نتایج نقل و انتقال

( به روزرسانی – 24 خردادماه )

الهیار ترکمن معاون برنامه‌‌ریزی و توسعه منابع وزیر آموزش و پرورش :

نتیجه نقل و انتقالات فرهنگیان به‌زودی اعلام می‌شود.

نتایج نقل و انتقال فرهنگیان 99 اعلام شد

نتایج نقل انتقالات از سامانه profile.medu.ir  قابل رویت است. صرفا نتایج برای نیروهای خارج استان معتبر است.

تمدید انتقال موقت

پیرو بخشنامه شماره 710/3 مورخ 99/01/20، مقتضی است فهرست متقاضیان «تمدید انتقال موقت» واجد شرایط (حداقل دارای دو سال سابقه تجربی) را که اداره شهرستان/ منطقه و آن اداره کل با انتقال آنان موافقت دارند، حداکثر تا تاریخ 99/03/29 مطابق فایل اکسل پیوست از طریق مکاتبه در اتوماسیون اداری ارسال نمایند. انتقال، مشروط به عدم نیاز مبدا و نیاز مقصد (مبتنی بر داده­های سامانه بکفا و تراز نیروی انسانی به نحوی که در گروه تدریس، جنس و رشته متقاضی هیچ کسر ساعت موظفی نباشد) می­باشد. بدیهی است مسئولیت عدم رعایت موارد فوق و تاخیر در ارسال اطلاعات برعهده آن اداره کل خواهد بود.

برنامه زمانی نقل و انتقال اضطرار برون استانی سال 99-1400

جزئیات و جدول زمانبندی نقل و انتقال اضطراری برون استانی فرهنگیان برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از سوی امور اداری وزارت آموزش و پرورش منتشر و اعلام شد.

ثبت نام متقاضیان در سامانه مربوط به آدرس (profile.medu.ir) انجام می شود. در ضمن فرایند نقل و انتقال اضطراری طبق روال سال گذشته با موافقت اداره آموزش و پرورش منطقه مبداء، اداره کل آموزش و پرورش استان مبداء، اداره کل آموزش و پرورش استان مقصد و تایید نهایی ستاد وزارت متبوع از طریق سامانه نقل و انتقال در سامانه جامع منابع انسانی به آدرس (hrm.medu.ir)، صرفاً به صورت موقت انجام خواهد گرفت.

برنامه زمانی نقل و انتقال اضطرار برون و درون استانی سال 99-1400
برنامه زمانی نقل و انتقال اضطرار برون و درون استانی سال 99-1400

برنامه زمانی نقل و انتقال اضطرار درون استانی سال 99-1400

برنامه زمانی نقل و انتقال اضطرار درون استانی سال 99-1400
برنامه زمانی نقل و انتقال اضطرار درون استانی سال 99-1400

به روزرسانی 8 مردادماه  :

 • مشکل سامانه انتقالات مرتفع گردید و امروز جهت انتقالات برون استانی فعال شد. همکاران محترم می توانند به سامانه مراجعه نمایند.
 • در روزهای آتی سامانه جهت انتقالات درون استانی فعال می گردد.

به روزرسانی 26مردادماه

ثبت‌نام نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان در روز سه شنبه ۲۸ مرداد

یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درباره نقل و انتقال اضطراری سال تحصیلی 1399-1400 اعلام کرد:

با توجه مراجعات مکرر متقاضیان مبنی بر عدم اطلاع از برنامه زمان‌بندی و به منظور تسهیل در رفع مشکل همکاران، سامانه ثبت نام متقاضیان به آدرس profile.medu.ir در روز سه شنبه 28 مرداد از ساعت 8 صبح تا 14 برای ثبت‌نام متقاضیان انتقال اضطراری جامانده فعال می‌شود.

ضمنا مهلت فوق به هیچ وجه قابل تمدید نبوده و مسئولیت عدم اطلاع‌رسانی مناسب به متقاضیان برعهده اداره کل آموزش و پرورش استان مبدأ است و به کارگیری نیروهای انتقال موقت سال گذشته بدون ارائه درخواست مجدد در سامانه مربوط و موافقت مبدأ و مقصد مجوزی ندارد.

همچنین ببینید :

کلمات کلیدی : سایت ثبت نام نقل و انتقال برون استانی . ادرس سامانه ثبت نم انتقالات درون استانی فرهنگیان ، ادرس سامانه ثبت نام نقل و انتقالات فرهنگیان در سال 1399-1400 ، اموزش ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان

نمایش بیشتر

‫391 دیدگاه ها

 1. با سلام و تشکر از کارشناسان که واقعا با صبر و حوصله جواب می دهید من انتقالات اضطراری منتقل شدم رفتم آموزش و پرورش مقصد ابلاغ گرفتم باز انصراف دادم آیا امکان بازگشت دوباره به انصراف هست در سامانه نوشته در حال بررسی استان مقصد .

 2. سلام نتایج انصراف ازانتقالی کی میاد خسته شدیم ازبس رفتیم توسایت نوشته درانتظاربررسی استان مقصد

 3. سلام من ۲۸ مرداد ماه در سایت ثبت نام کردم برای انتقال اضطراری براساس مدارک پزشکی که داشتم روز یکشنبه از ناحیه یک بندرعباس موافقت لازم را گرفتم اما روز دوشنبه ساعت ۷ صبح که میخواستم وارد سامانه کنند دوبار خطا زد و دفعه سوم در سایت قرارگرفت و با اداره کل برای تایید نهایی تماس گرفتند اما اداره کل گفت که سایت بسته شده لطفا راهنمایی کنید که بنده چکار کنم چون از لحاظ سلامت دچار مشکل هستم آیا امکانش هست که سایت دوباره باز بشود؟ به وزارتخانه و اداره کل بندرعباس اطلاع دادم اما گفتند باید سایت باز بشود

  1. سلام . یکبار ( برای اخرین بار ) زمانو تمدید کردند و احتمال پایینه مگر اینکه افراد معترضی که جا موندن زیاد باشن

 4. سلام
  نتایج انتقالی برون استانی اضطراری کی اعلام میشه؟؟!!
  یه هفته دیگه باید بریم سرکلاس ولی هنوز وضعیتمون مشخص نیس!!!!!

 5. سلام ببخشید ما چکارکنیم چرا جواب نهایی رو نمیزنن ؟اضطرار یعنی چی؟مدیر عزیز چرا جواب نمی دید کارمون گیره تو رو خدا پیگیری کنید

 6. سلام وقت بخیر خدا قوت چرا جواب انتقال اظطراری بعد از ۴ روز از وقتی که خودشان تعیین کرده‌اند گذشته نمی دهند چرا فکر ما را نمی کنند؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا