آدرس سامانه جدید انتخاب و انتصاب مدیران مدارس 1399-1400

با توجه به تغییراتی که در سامانه فرایند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس در سال تحصیلی 1399-1400 لحاظ شده است، سامانه ثبت نام از همگام به ltms تغییر یافته است . لذا در صورتی که متضاضی ثبت نام جهت پست مدیریت مدرسه هستید لازم است وارد سامانه ltms شوید . آدرس سامانه جدید انتخاب و انتصاب مدیران مدارس در ادامه آمده است.

سایت ثبت نام مدیریت مدارس ( سامانه جدید انتخاب و انتصاب مدیران مدارس) :

ورود به سامانه ثبت نام انتصاب_مدیران

آدرس سامانه جدید انتخاب و انتصاب مدیران مدارس 1399-1400 | LTMS.medu.ir

 

اطلاعیه جدید درباره زمان و امتیازات دوره ضمن خدمت آزمون مدیران مدارس

توجه ویژه به اصل شایسته سالاری و تجلی این اصل در فرایند شناسایی و انتخاب و انتصاب مدیران مدارس متضمن بهره گیری از روش‌های نوین و كارآمد و استفاده از ابزاری است كه قابلیت تطبیق شایستگی های داوطلبان مدیریت مدارس را داشته باشد.

اهداف فرایند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس:

 1.  استقرار نظام شایسته سالاری در انتخاب و انتصاب مدیران مدارس.
 2.  تضمین كیفیت در اجرای برنامه های آموزشی و تربیتی مدرسه.

سقف امتیازات داوطلبان انتخاب و انتصاب مدیران مدارس:

سوابق عملكردیآزمون حضوری الكترونیكیمصاحبهجمع
200200400800

 

 

 

 

زمان ثبت نام داوطلبان در آزمون انتخاب و انتصاب مدیران مدارس :

از بیست وشششم فروردین ماه سال 1399 لغایت پانزدهم اردیبهشت ماه سال 1399

 آزمون انتخاب مدیران مدارس در چه تاریخی برگزار می شود ؟

بیست و ششم  خرداد ماه سال 1399

منابع آزمون انتخاب و انتصاب مدیران در سال 99 چیست ؟

سند تحول بنیادین آموزش و پرورش.آیین نامه اجرایی مدارس .دستورالعمل مالی مدارس.برنامه درس ملی .برنامه تعالی مدیریت .برنامه تدبیر.قانون رسیدگی به تخلفات اداری

​پس از ثبت نام منایع در سامانه فعال می گردد .

اطلاعیه درباره آزمون انتخاب و انتصاب مدیران و اعلام زمان برگزاری

مدیران محترم
با سلام و احترام ؛
پیرو دستورالعمل انتخاب و انتصاب مدیران مدارس ،به اطلاع می رساند  ثبت نام داوطلبان  پست  مدیریت از روز دوشنبه ۹۹/۱/۲۵ لغایت دوشنبه ۹۹/۲/۱۵ در سامانه ی LTMS توسط حوزه ی ستادی تعیین گردیده است.
انتظار می رود مدیران محترم به تمامی همکاران زیر مجموعه ی خود اطلاع رسانی نمایند.
لازم به ذکر است حداکثر سن داوطلبین ۴۵ سال تمام،سنوات خدمتی دارندگان مدرک لیسانس حداکثر ۲۶ سال تمام و فوق لیسانس و دکتری حداکثر ۳۱ سال تمام می باشد.
اطلاعات تکمیلی مبنی بر ثبت نام و نحوه ی ورود به سامانه ومنابع آزمون متعاقبا اعلام می گردد.
پاینده باشید.

اطلاعات تکمیلی درباره آزمون انتخاب و انتصاب مدیران

مهلت و زمان ثبت نام آزمون مدیران مدارس

 • آموزگاران و دبیران از تاریخ ۱۵ فروردین ۹۹ لغایت 5 اردیبهشت99 فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه ltms.medu.ir اقدام به ثبت نام نمایند.

به روزرسانی :

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران :

با اشاره به ارسال دستورالعمل شرایط احراز مدیریت مدارس : ثبت نام از واجدین شرایط از تاریخ ۲۵ فروردین آغاز خواهد شد .

شرایط و ملاکهای ثبت نام در ازمون انتخاب و انتصاب مدیران مدارس

 • در زمان انتصاب فرد به سمت مدیریت، لازم است از سنوات خدمتی وی تا پایان شهریور سال تحصیلی جاری ۴ سال تمام تا بازنشستگی زمان مانده باشد، لذا هرفرد باید دارای حداکثر چهل و پنج سال تمام سن باشد و دارندگان مدرک لیسانس حداکثر 26 سال تمام و دارندگان مدرک فوق لیسانس حداکثر 31 سال تمام سابقه کاری داشته باشند.

وضعیت افرادی که سال گذشته آزمون انتصاب مدیران را با موفقیت سپری کرده اند

 • داوطلبانی که سال گذشته فرایند انتخاب را با موفقیت گذرانده باشند و از شرایط سنواتی برخوردار باشند درسال جدید نیازی به شرکت درفرآیند انتخاب ندارند و مجموع امتیاز ثبت شده آن‌ها با امتیاز داوطلبان سال جدید مقایسه می‌شود و در فرایند انتصاب قرار خواهند گرفت و در صورتی که داوطلب برخوردار از سال قبل درفرآیند انتخاب سال جاری شرکت کند، مجموع امتیاز سال جاری ملاک انتصاب قرار می‌گیرد.

نکات مهم در فرایند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس

مدیران مدارس شامل مدارس دولتی ذیل می باشند :

 • مدیر دبستان
 • مدیر دبیرستان دوره ی اول
 • مدیر دبیرستان دوره ی دوم
 • مدیر هنرستان
 • مدیر مجتمع های آموزشی وشبانه روزی

** مدیرآموزگار مشمول این دستورالعمل نمی باشد

** معاون دبیر مشمول این دستورالعمل نمی باشد

** مدارس غیردولتی مشمول این دستورالعمل نمی باشند

** دامنه ی شمول برنامه ، مدارس دارای مدیر مستقل در تمامی دوره های تحصیلی می باشد

** انتخاب و انتصاب معاونین مدارس با پیشنهاد مدیر مدرسه و صدور ابلاغ توسط اداره آموزش و پرورش صورت می گیرد.

در زمان انتصاب فرد به عنوان مدیر مدرسه لازم است خدمت سنواتی وی تا پایان شهریورماه سال تحصیلی جاری به شرح ذیل باشد :

حداقل ۴ سال تا بازنشستگی باقی مانده باشد ( دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس حداکثر ۲۶ سال تمام باشد . دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری حداکثر ۳۱ سال تمام باشد ) و حداکثر سن ۴۵ سال تمام باشد .

 • امتیاز ارزیابی عملکرد در سال ماقبل آخر و سال آخر منتهی به اعلام داوطلبی باید عددی بین ۸۵ تا ۱۰۰ باشد
 • داوطلبانی که در سنوات قبل فرایند انتخاب را با موفقیت گذرانده باشند و از شرایط سنواتی برخوردار باشند در سال جدید نیازی به شرکت در فرایند انتخاب ندارند و مجموع امتیاز ثبت شده آنان با مجموع امتیاز داوطلبان سال جدید مقایسه می شود و در فرایند انتصاب قرار می گیرند.
 • در صورتی که داوطلب دارای امتیاز از سنوات قبل در فرایند انتخاب سال جاری شرکت کند مجموع امتیازات سال جاری ملاک انتصاب قرار می گیرد.
 • داوطلبان مدیریت مدارس می بایست کارمند رسمی ، پیمانی آموزش و پرورش باشند.

درصورتی که نیازمند نمونه سوالات ازمون انتخاب و انتصاب مدیران در سالهای گذاشته هستید می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

به روزرسانی : نحوه برگزاری ازمون انتصاب مدیران مدارس در شرایط بیماری کرونا

به اطلاع داوطلبان محترم آزمون انتخاب و انتصاب مدیران مدارس می‌رساند به دلیل شیوع بیماری كرونا و در راستای فاصله‌گذاری اجتماعی، آزمون كتبی انتخاب و انتصاب مدیران مدارس به‌صورت آنلاین و با استفاده از تلفن همراه در روز دوشنبه مورخ ۲۶ خردادماه از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح برگزار می‌گردد.

توجه به نكات زیر ضروری می‌باشد:

 •  در بازه زمانی ۱۷ تا ۲۲ خردادماه هر داوطلب باید وارد پنل شخصی خود در سامانه ltms شود و در بخش راست پنل، گزینه “تغییر رمز” را كلیك نماید.
 •  در پنجره ظاهر شده شماره موبایل خود را وارد و ثبت نماید.
 •  در روز آزمون و در بازه زمانی ۹ تا ۱۱ صبح، داوطلب از طریق تلفن همراهی كه اعلام كرده است، وارد سایت ltms.medu.ir شده و روی آیكون انتخاب و انتصاب مدیران كلیك كرده و پس از ورود نام كاربری و رمز خود که همان كد پرسنلی و رمز ltms می‌باشد وارد آزمون می‌شود.
 •  مدت زمان آزمون ۷۰ دقیقه می‌باشد.

نحوه برگزاری ازمون انتصاب مدیران مدارس در شرایط بیماری کرونا

احتمال برگزاری مجدد آزمون انتخاب و انتصاب مدیران مدارس

مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش درباره اعتراض برای شرکت در آزمون انتصاب و انتخاب مدیران گفت: برخی از مدیران امکان ثبت نام در سامانه را نداشتند و برخی مدیران به دلیل شرایط سنی از سامان حذف شدند، اما به هر طریق رایزنی‌هایی انجام شد و احتمال می‌رود که آزمون مجددا برگزار شود.

همچنین ببینید :

کلمات کلیدی : سایت ثبت نام مدیریت مدرسه . اموزش نحوه درخواست مدیریت مدرسه . ورد به سایت درخواست مدیریت درستان متوسطه اول ، متوسطه دوم ، ادرس سایت درخواست مدیریت مدرسه برای سال تحصیلی 99-1400

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 97 نظر ثبت شده است.

 • سلام وارد سایت ضمن خدمت فرهنگیان شدم انتصاب وانتخاب مدیران فعال نشده طبق خبر شما 15فروردین فعال میشه که تا امروز 17فروردین فعال نیست چرا؟

  • باسلام
   متاسفانه هنوز هیچ اطلاع رسانی در این زمینه و بیان علت تاخیر نشده است . ولی احتمالا هنوز زیرساخت فنی اماده نشده است .

 • باسلام
  چرا گزینه انتصاب وانتخاب مدیران جهت ثبت نام فعال نیست !؟طبق بخشنامه باید از 15 فروردین فعال می بود !

 • حلا چرا حداکثر45 سال 70ساله ها دارند مدیریت می‌کنند برا مدیر مد سه فقط 45 سال عجب هوشی دارید شما..

 • با سلام.
  بنده در سال قبل پذیرفته شدم و گفته شد، قبولی شما در سالهای آینده هم قابل استفاده میباشد. امسال با گذاشتن شرایط سنی، بنده یکی دوسال بالاترهستم،آیا دیگر نمیتوانم متقاضی مدیریت باشم یا تبصره ای برای امثال ما وجود دارد؟
  ضمن اینکه مخصوصا در شهرها، فرهنگیان بالای 45 سال زیادی که واجد شرایط هم هستند، وجود دارد.

 • برای استان یزد سایت فعاله اما 45 ساله ها نمی‌توانند وارد شوند واقعا که قانونی که متاسفانه معلوم نیست با چه منطقی سازگار هست پس سقف سنی معلمان نیز بذارید 45 سال چون کلاس رفتن که مدیریت بیشتری می‌خواهد عجب مسخره بازی شده آ. پ

 • آقای وزیر شما خودت چند سالت هست که فرهنگیان 45 ساله رو قبول ندارید برا مدیر شدن.. حداقل سن باید 45 باشه نه حداکثر.. این چه بازیه درست کردید..

 • نیروی جوان باید سر کلاس برود و تدریس خوب داشته باشد نه اینکه مدیر شود و فقط زنگ تفریح بزند..

 • نه به 45 ساله ها در مدارس عجب گافی داده آ. پ

 • باسلام
  آیا جانبازان و فرزندان جانبازان ازشرایط سنی ثبت نام مدیران معاف نیستند ؟ چون حتی در خصوص جذب هیات علمی نیز این امتیاز برای آنان وجود دارد

 • خیلی دوس داریم منطق این شرایط انتخاب وانتصاب مدیران رو بدونیم از جانب عقل کلها… الان تو 25 سالگی استخدام میشوند وبا 20 سال کار تازه کار گشته می‌شوند که با این فانون 45 به بالا به معلم‌ها میرسوند که یالا هرری پس اونها رو بازنشست کنید چون با منطق شما شاید به درد فراشی هم نخورند تا چه رسه به کلاس داری ومدیری..

 • پارسال وقت گذاشتم ودر آزمون ومصاحبه پذیرفته شدم بعد چون صحبت رتبه بندی بود اکثر مناطق مدیرانی که قرار بود بازنشست شوند سر جاشون ماندند بدون هیچ انگیزه‌ای.. و جا خالی نشد وما موندیم حالا هم قانون گذاشتند 45 سال… خوب بود همون 4سال از بازنشستگی اگه کسی داره ثبت نام کنه و کار به سن وسال نداشته باشند آخه منصفانه نیست 60 ساله ها قانون بذارند برا 45 ساله ها..

 • باید مدیرانی که قانون 45 سالگی گذاشتند برا فرهنگیان متقاضی مدیریت مدارس رو فریزری کرد تا نسل آینده نیز ازشون استفاده ببرند خیلی حیف هستند از خدمت مرخص شوند…

 • این نوع تصمیمات در آ. پ نشون میده که به انفجار نادانی رسیده ایم متاسفانه. آخه 45 تا 55سالگی پختگی یک انسان هست حالا آقایون با چه هدفی می‌گویند نه الله اعلم… البته ما که بازنشست شدیم شکر خدا..

 • سلام. هر چه این مدت دارم فکر میکنم چطور نوشتند حداکثر 45 سال سن و بعد هم نوشتند فوق لیسانس با سنوات حداکثر 31 سال. اون آقای کارشناس که داره برای مدارس تصمیم گیری میکنه ، اول حساب میکرد معلمی که از 18 سالگی اومده سرکار و فوق لیسانس هم باشه و 31 سال کار کرده باشه میشه 49 ساله. واقعا وجود همچین کارشناسایی است که در آموزش و پرورش فاجعه ببار آوردند.

 • تا سه نشده وباعث خنده عاقلان نشده شرط 45 سال مدیریت مدارس رو بردارید بذارید حداقل 45 سال..

 • با سلام بنده ۱۵ سال مدیر بودم فقط امسال به دلیل انتقال به مرکز استان مدیر نبودم الان که می خواهم شرکت کنم سایت به دلیل بالای ۴۵ سال داشتن اجازه ثبت نام نمی دهد انصافا این چه بخشنا مه ای است سابقه مدیریت دارم دکترا می خونم وتجربه کافی و…..

 • یکی باید از مدیر کلهای اداره آ.پ یه تحقیقی بکنه ببینیم اینها چندسالشونه 98 درصد بالای 60 سالند.. عجب

 • شرایط سنی برای مدیران مدرسه ظالمانه است و ما باید از معلمان باتجربه برای مدیریت استفاده کنیم.

 • اگر شرایط 45 سال برای مدیریت برداشته شود بسیار عالی است

 • با سلام این شرط 45 ساله ها شرطی است که عاقلانه و از روی درایت و فکر آگاهی نبوده است.من با توجه به اینکه اینقدر آموزش پرورش استخدام هایش خیلی طول می کشد و با فراز نشیب بسیار است شرط درستی نبوده است من با 16 سال سابقه کار و کلی سال های حق التدریس که ازدستم رفته الان شامل این حکم نمی شوم و مایه ی تاسف است چون که تجربیات خوبی دارم و رشته ی من مدیریت برنامه ریزی است و باید کنار گذاشته شوم

 • متاسفانه آقایون اصلا پاسخگوی ندانم کاری خود نیستند… متاسفیم

 • سلام”
  عرض می شود بنده در موعد مقرر در سامانه قید شده مربوط به انتصاب مدیران ثبت نام نمودم که در صحفه ی مورد نظر امتیازات مکتسبه را رویت نمودم ولی متاسفان امروز که به سامانه مراجعه نمودم قسمت مربوط به اننخاب و انتصاب مدیران مربوط به صحفه ثبت نام انتخاب و انتصاب مدیران مدارس بنده هیچی قید نشده بود ،امید است پاسخ بنده را نسبت به موضوع مطرح شده حل و فصل نمایید.
  پیشاپیش از اقدامی که در این راستا بعمل می اورید،صمیمانه کمال تشکر را دارم.

  • سلام . مرحله اخر و ثبت نهایی را به درستی انجام داده اید ؟
   برای اطلاع با اداره محل خدمت تماس بگیرید . ممکن است اطلاعات صحیح ثبت شده باشد و در سایت فعلا نمایش داده نمی شود.

 • سلام
  آیا امکان ثبت نام دوباره در آزمون انتخاب و انتصاب مدارس دوباره وجود دارد ؟
  من در زمان مقرر موفق به ثبت نام نبودم .باتشکر

  • سلام . فعلا که اطلاعیه ای در باره تمدید صادر نشده است متاسفانه با این وجود با اداره محل خدمت صحبت کنید

 • با سلام بنده میخواستم تقاضا بدم متاسفانه دیر متوجه شدم ایا امکان درخواست حضوری هستش باتوجه به اینکه هنوز آزمونی برگزار نشده است
  با تشکر

  • سلام . از نظر قانونی خیر . با این وجود از مسئولین مربوطه در اداره محل خدمت بپرسید .

 • سلام من در ساعت آزمون وارد سایت شدم که آزمون بدم ورود به آزمون زدم نیومد بعد برگشتم دیدم نوشته به علت عدم تایید شما مجاز به شرکت در آزمون نیستید .در حالیکه شرایطشو دارم و تا شب قبلش این جمله ننوشته بود

 • با سلام و وقت بخیر وخسته نباشید
  خواهشمندیم با توجه به اینکه عده ای از داوطلبان و از جمله بنده در روز ۲۶ خرداد که زمان آزمون بود منتهی کلید ورود به آزمون برای بنده و عده ای دیگر از داوطلبان غیر فعال بود تقاضا داریم آزمون مجددا برگزار شود و به داوطلبان هم اطلاع بدهید
  باتشکر

 • سلام بنده در ازمون مدیریت شرکت کنم به سوالات پاسخ دادم و الان که چند روز گذشته نمره هنوز ثبت نشده آیا برای بقیه دوستان هم ثبت نشده

 • سلام.علیرغم تاکیدی زیادی که داشتند بعد ازمون نمره ها زده می شه و حتی رتبه اعلام می شه هنوز با گذشت بیش از 72 ساعت نمره ها اعلام نشده. باز چه خوابی برای این ازمون کذایی دیدن؟؟؟ دوسال گذشته که این ازمون رو فقط صوری برگزار کردن. در نهایت به دلایل واهی(پیدا نشدن منابع) 60 درصد انلاین رو به 40% رسوندن و بیخودی 40 نمره به همه شرکت کنندگان اصافه کردن(تا کاملا دستشون باز باشه برای اعمال نفوذ و مهره چینی)

  • نتایج آزمون انتخاب و انتصاب مدیران هنوز اعلام نشده هست ، طبق پیگیری هایی که با وزارت آموزش و پرورش انجام شده است به زودی در سایت قرار خواهد گرفت

 • سلام قراربود بعد 48 ساعت امتیاز آزمون در ltms ثبت گردد . ولی متاسفانه معلوم نیست کی اعلام میشه . فردا هم جمعه هست و اعلام نمی کنند .

 • حالا دوباره ازمون جبرانی به بهانه نبودن منابع و ضعف اینترنت نذارن که واقعا بی انصافی هست

  • این اطلاعیه رو من دیدم. انشالله که برگزار بشه.
   با سلام خدمت همکاران محترم
   نتیجه آزمون مدیران روز شنبه در ltms ثبت می شود.
   لازم به ذکر است؛با پیگیری های مکرر برای همکارانی ک در آزمون حد نصاب آزمون را کسب نکنند یا به هر دلیلی موفق به شرکت در آزمون نشدند , آزمون جبرانی فعال خواهدشد.

 • اینکه یک ضمن خدمت معمولی نیست که جبرانی داشته باشه. فقط شماره سوال عوض کردن برای ازمون مجدد که انصاف نیست. قطعی اینترنت موقع ازمون هم که تا 95 درصد بهانه هست.
  متن اطاعیه خودش گواه هست. یعنی چی که به هر دلیلی؟؟ طرف حوصله نداشته اون زمان امتحان بده و یا می دونسته دوباره ازمون گرفته می شه ( چون زحمتی هم برای امادگی امتحان نکشیده و مطالعه ای هم نداشته) هم نی شه جز دلایل ازمون مجدد؟؟؟
  یعنی اموزش و پرورش هیچ موقع نمی تونه یک مدیریت و برنامه ریزی درست داشته باشه؟؟.

 • سلام و رحمت الله
  دوستان گرانقدر بنده درآزمون انتصاب شرکت کردم
  نتایج این آزمون کی و کجا اعلام می شه
  کسی می دانه

 • با سلام واقعا جای تاسف که دائم سایت رو چک کنیم و نتایج اعلام نشه😐از طرفی هم ضمن خدمت که نیست مجدد برگزار بشه و اینجور ک سوالات آزمون قبلی مشخص و حق ما هرچند ضایع میشه اینجور دیگه به شدت بیشتر ،مثلا اینجور بمونه ک آزمون استخدامی یا کنکور مجدد برگزار بشه چون ک بعضیا مسولیت پذیر نیستند.من اولین دفعه س که آزمون دادم با یه شوق فراوان شرکت کردم اما مسولین ما کل انگیزه و اشتیاق رو با این افعال از ما سلب میکنن

 • سلام
  در پایان آزمون الکترونیکی انتخاب و انتصاب مدیران ۴۰۰_۹۹ نوشته بود نتیجه آزمون ۴۸ ساعت دیگه اعلام می شه الان ۶ روز هست که بنده مدام سایت رو چک می کنم ولی هیچ خبری از نتیجه آزمون نیست
  لطفا به درستی اعلام کنید زمان اعلام نتیجه آزمون کی هستش ؟؟؟؟
  خب این آزمون آزمون مدیریته
  مدیریت زمان را هم در نظر داشته باشیم

 • با سلام،تا این ساعت که هنوز نتایج آزمون را نزنند،لطفا تاریخ اعلام نتایج را مشخص کنید.باتشکر،وآیا اینکه آزمون مجدد هم گرفته می شود؟

 • با سلام به خدمت دوستان شنبه هم تمام شد نمره آزمون هنوز اعلام نکردند

  • به اطلاع همکاران متقاضی مدیریت مدارس که در آزمون الکترونیکی سامانه ضمن خدمت شرکت نموده بودند نتایج آن اعلام شده است.
   بدیهیست در این مرحله صرفا به متقاضی اعلام میشود که حدنصاب نمره را کسب نموده اید یا خیر و فعلا نمره نمایش داده نمیشود.

 • سلام وقت بخیر آیا امکان برگزاری مجدد آزمون هست؟

  • سلام
   قول هایی داده شده ولی مشخص نیست برگزار خواهد شد یا نه

 • وقتی خودشون در بالا دست به سند تحول بنیادین رو پایبند نیستند چطور می خوان اجراش کنن؟؟؟ مگر اصل بر شایسته سالاری درانتصاب مدیران در سند نیامده؟؟ چرا شفافیت ندارن؟؟؟ یعنی چی که نمره رو اعلام نکردن؟؟ الان چه سهم و درصدی از 200 امتیاز ازمون رو کسب کردیم؟؟؟ اینکه فقط پذیرفته شدید شده اعلام نتیجه؟؟؟ یعنی قشنگ دارن اینو می گن که ما هر کاری دلمون بخواد می کنیم و هرجور دلمون بخواد ازمون رو می چینیم.جالبه که این دوره اصلا مدارسی که مدیر می خواد اعلام نکردن

 • سلام وقت شما بخیر
  آیا امکان برگزاری مجدد آزمون وجود دارد؟

  • سلام
   قول هایی داده شده ولی مشخص نیست برگزار خواهد شد یا نه

 • اینکه فقط اعلام کنند حدنصاب نمره را کسب نموده اید در یک آزمون که به صورت چهار گزینه ای برگزار گردیده درست نیست . درستش اینه که امتیاز و درصد نتیجه آزمون را هم اعلام می کردن .با سپاس

 • ازمون مجدد برای چیست ؟ ببخشید این میگم همکاران میگن به احتمال چند نور چشمی حد نصاب نمره را نیاوردن ، خواهش میکنیم از مسئولین محترم ارزش این آزمون را حفظ نمایید تا همکاران نسبت به مبنای انتخاب بر اساس شایستگی که در ظاهر این آزمون هست حفظ گردد .

 • یک سوال. می شه در این مرحله یعنی بعد از برگزاری ازمون انلاین به بهانه اینکه مدیران بازنشسته درخواست تمدید کردند و درنتیجه مدرسه خالی وجود نداره ادامه پروسه انتصاب مدیران( برای قبول شدگان ازمون انلاین) انجام نشه یا نهایتا انجام بدن و بذارن توی نوبت برای سال بعد؟؟ همچین حق و قانونی وجود داره؟؟؟

 • سلام و خسته نباشید لطفا شرط سابقه معاونت را حذف کنید وقتی ما در خواست میدیم قبول نمی کنن چطور سابقه کسب کنیم ممنون

 • سلام من به عنوان ذخیره پذیرفته شدم تا کی باید منتظربمونم که تماس میگیرند یا نه ؟
  کلا مصاحبه در چه مقطع زمانی انجام می شود؟؟

 • پارسال من قبول شدم باید آنها رابرای امسال استفاده می کردند هر چه زحمت کشیده بودیم بی معنی شد امسال هم از ذخیره قبول شدم مصاحبه دعوت نکردن تو مدرسه سوال آسان تا سخت داریم ولی امسال سوالات خیلی سخت بود

 • همش الکیه…

 • منطقه ما چند تا مدیرو بدون آزمون مشخص کردند وحکم زدند اینها فرمالیته هست…

 • سلام.قرار شد آزمون مجدد برگزار بشه.خبری نشد؟

 • سلام.آزمون مجدد انتخاب و انتصاب مدیران حق فرهنگیان است.خیلی از مدیران روز امتحان فرمشان از سمت وزارت حذف شد؛خیلی ها هم با مشکلات اینترنتی موفق به شرکت نشدند.خواهشا پیگیر باشید.

 • یک سال ما منتظر این آزمون بودیم

 • سلام ظاهرا چرا مگه اعلام نکردن آزمون مدیریت تکرار میشه؟

  • سلام .رسمی اعلام نشد و از شنیده ها پیداست دوباره برگزار نخواهد شد .

 • با سلام
  شرط مدیریت باید اساس شایستگی باشه ربطی به سن و سال نداره البته اگر جوان و با انگیزه باشه که بهتر امروزه نسل قدیمی در آموزش پرورش با تجربه هستند اما اغلب از علم روز الکترونیک و ایده نو و انگیزه بالا بی بهره هستند و یا نمی خواهند که افزایش دهند .
  اگر آزمون به درستی برگزار بشه و مصاحبه هم به صورت علمی و تخصصی صورت بگیره یعنی میزان سواد، انگیزه و اشراف بر مسائل آموزش و پرورش رادر نظر بگیرند و مدرک تحصیلی حداقل کار شناسی ارشد و مرتبط با مدیریت یا آموزش باشد و سلیقه ای عمل نشه در آن صورت مدیر مدرسه قابلی خواهیم داشت

 • اصلن کسی بازنشست نمیشه با این اوضاع واحوال دون پاشی در آ. پ… منظورم اضافه کردن حقوق‌ها ومدیر ها همه چسبیده اند به مدیریت مدارس خالی از دانش آموز بخاطر کرونا

 • سلام به مدیر محترم سایت
  آیا از کسانی که حد نصاب نمره ی آزمون مدیران رو کسب نکردند هم برای مصاحبه دعوت می شه ؟؟؟؟؟
  منظور زیر ۱۲۰ باشند؟

 • سلام آیا مصاحبه انجام شده است ؟ذخیره ها تا کی منتظر باشند؟میخوام برم شهرستان
  موندم سر دوراهی

  • سلام . اکثر مناطق بله .
   با اداره محل خدمت صحبت کنید . در بعضی از مناطق با ذخیره ها تماسی گرفته نشده .

 • سلام دوستان گرانسنگ و مدیر گرانقدر
  ابلاغ حضراتی که مصاحبه داده و قبول شده اند کی صادر میشود؟؟

  • سلام
   امسال با توجه به بازگشایی زودتر مدارس ابلاغ هادر زمان کمتری نسبت به سنوات گذشته صادر خواهد شد.

 • با سلام نمره مصاحبه چجوری حساب میشه یعنی چند از 400 باید بگیریم قبول بشیم.نمره قبولی مدیریت چنده؟

  • سلام . نمرات جمع میشوند و کسی که مجموع امتیاز بالاتری داشته باشد انتخاب خواهدشد.

 • سلام، مدیرانی که موسس مدارس غیر دولتی هستن درسته یا مدیریت رو باید ول کنن یا مجوز مدرسه شونو

  • سلام . وزیر اینطوری گفته بود :
   ادامه تصدی مسئولیت مدیران دارای تعارض منافع در آموزش و پرورش ممنوع است . وی در تشریح این ممنوعیت گفت: ممنوعیت هم زمان راه اندازی و اداره مدرسه یا مرکز آموزش وپرورش غیردولتی توسط مدیران و بستگان آنان با عضویت در شورای سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت مرکزی و نیز شورای نظارت استان‌ها و شهرستان‌ها به عنوان موقعیت تعارض منافع محسوب می‌شود لذا مدیران مشمول حداکثر ظرف مدت دو ماه پس از اعلام این دستور، نسبت به توقف فعالیت یا تعطیلی مدرسه یا مرکز غیردولتی اقدام و یا از تصدی پست اجرایی استعفا و از عضویت در شوراهای مذکور انصراف دهند.

 • با سلام نحوه ی سازماندهی واجدین شرایطی که امتیاز گرفته اند چگونه است؟

  • سلام . بالاترین امتیاز برای هر مدرسه انتخاب خواهد شد.

 • سلام
  با توجه به اینکه نتایج امتیازات اعلام گردیده اگر کسی که امتیاز بالاتری دارد نسبت به ساماندهی اعتراضی داشته باشد یعنی در حقش اجحاف شده باشد و مناطق خدای ناکرده به آشنابازی و رفیق بازی بپردازندباید موضوع رو از کجا پیگیری کند؟
  آیا پیگیری اعتراض نتیجه ای در پی خواهد داشت یا خیر؟
  ممنون

  • سلام . به صورت حضوری میتونید بررسی کنید و از طریق کارشناسان حراست و ارزیابی پیگیری کنید.

 • سلام تا چه تاریخی ادارات انتصاب مدیر دارند، واقعا وقت ما گرفته شد واسه امتحانش و شرکت در مصاحبه ولی هیچ انتصابی انجام نشد خوب اگه قرار بر ابقا مدیران هست ازمون نذارن و وقت ما رو بگیرن. هر زمان خواستن انجام بشه

 • سلام تا چه تاریخی ادارات انتصاب مدیر دارند، واقعا وقت ما گرفته شد واسه امتحانش و شرکت در مصاحبه ولی هیچ انتصابی انجام نشد خوب اگه قرار بر ابقا مدیران هست ازمون نذارن و وقت ما رو بگیرن. هر زمان خواستن انجام بشه

 • درسته مدیران به مدت چهارسال منصوب میشن و اصلا امکان عزل شان به آسانی حتی از طرف رئیس اداره امکان پذیر نیست

 • سلام. اگه آزمون مدیریت رو قبول بشیم و به منطقه دیگر انتقالی بریم، نمره آزمون برای سال های آینده در منطقه مقصد مورد قبول هست یا دوباره باید در آزمون شرکت کنیم؟

  • سلام . در بخشنامه ها و اطلاعیه ها ندیدم منعی باشه ولی اگه مهمه براتون حتما حضوری از ستاد بپرسید

 • سلام یک توصیه اکید به همکاران گرامی، لطفا خواهشا مثل بنده گول این بخشنامه ها رو نخورید من طبق بخشنامه در همه ی مراحل آزمون مدیریت شرکت کردم و نمرات خیلی خوبی هم کسب کردم، اما آخرش گفتن شرمنده شما سابقه مدیریت و معاونت نداری. حالا یکی نیست بگه اونایی که دارند چکار کردند از بی بضاعتی سواد اونا شما آزمون گذاشتید. بهرحال کل تابستونم هدر رفت. اگه پارتی ندارید و امسال نمره نیاوردید اصلا طرفش نرید

 • سلام یک توصیه اکید به همکاران گرامی، لطفا خواهشا مثل بنده گول این بخشنامه ها رو نخورید من طبق بخشنامه در همه ی مراحل آزمون مدیریت شرکت کردم و نمرات خیلی خوبی هم کسب کردم، اما آخرش گفتن شرمنده شما سابقه مدیریت و معاونت نداری. حالا یکی نیست بگه اونایی که دارند چکار کردند از بی بضاعتی سواد اونا شما آزمون گذاشتید. بهرحال کل تابستونم هدر رفت. اگه پارتی ندارید و امسال نمره نیاوردید اصلا طرفش نرید

 • این حداکثرسن ۴۵سال خیلی جالب وخنده داره
  بنده دکترای مدیریت آموزشی دارم ۱۲ سال سابقه و ۴۶ ساله !!!!!! بیشتراز نصف خدمتم هم مونده

 • سلام. اگه آزمون مدیریت رو قبول بشیم و به منطقه دیگر انتقالی بریم، نمره آزمون برای سال های آینده در منطقه مقصد مورد قبول هست یا دوباره باید در آزمون شرکت کنیم؟؟؟؟

 • نیروی جوان باید سر کلاس برود و تدریس خوب داشته باشد نه اینکه مدیر شود
  ضمنا اونوقت که سن به۴۵نرسیده بودمیگفتندجوانی زودهستش برامدیریت حال بعدازبیست یک سال سابقه وسن ۴۶ میگن پیرشدی نمیتونی
  واقعامسخره هستش
  لطفاقوانین مسخره رابرداریدمااصلامدیریت نمیخواهیم

 • به نام خدا
  اونوقت که سن به۴۵نرسیده بودمیگفتندجوانی زودهستش برامدیریت حال بعدازبیست یک سال سابقه وسن ۴۶ میگن پیرشدی نمیتونی
  واقعامسخره هستش
  لطفاقوانین مسخره رابرداریدمااصلامدیریت نمیخواهیم
  باتشکر