آموزش و پرورش

دانلود سوالات و محتوای آزمون رتبه بندی | پایه مقدماتی ارشد خبره عالی

با توجه اطلاعیه صادر شده وزارت آموزش و پرورش مبنی بر اجرای آزمون جهت ارتقای رتبه حرفه ای همکاران بعد از تاریخ 98/07/01 ویژه مشمولین طرح نظام رتبه بندی معلمان در این پست محتوا و سوالات آزمون رتبه بندی ویژه همه رتبه ها قرار میگیرد. ( دانلود سوالات و محتوای آزمون رتبه بندی)

توجه : محتوا و توضیحات ارایه شده مربوط به رتبه بندی سال 98 هستند . اطلاعات جدیدتر را اینجا ببینید :

سوالات و محتوای آزمون رتبه بندی 99 همه رتبه ها

مجموعه سوالات و محتوای رتبه بندی ویژه همه رتبه ها

محتوای پکیج جامع رتبه بندی معلمان شامل نمونه سوالات و محتوای همه رتبه ها پس از خرید :

 • محتوای آزمون رتبه بندی معلمان به صورت یکجا (تمامی رتبه ها) در یک فایل ویژه رتبه های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 با فرمت PDF
 • فایل کامل منابع ازمون رتبه بندی رتبه های(1-2-3-4-5).ویژه معلمان – اموزشی- با فرمت ورد WORD
 • فایل منابع آزمون رتبه بندی معلمان ویژه رتبه یک به صورت یکجا
 • سوالات آزمون رتبه بندی برای رتبه های 2 و 3 و 4 و 5
 • سوالات آزمون رتبه بندی ویژه رتبه 1 که در هفتم بهمن ماه برگزار گردیده است . ( سوالات جدید  مربوط به ازمون اصلی به مجموعه سوالات اضافه شد . ( 4 شنبه – 29 بهمن ) + سوالات ازمون مرحله اول – 29 بهمن به مجموعه اضافه شد . )
 • سوال وجواب وخلاصه منابع ازمون رتبه بندی برای همکارن رتبه بندی یک (اموزشی)

چگونه در آزمون رتبه بندی نمره بالا بگیریم :

این فایل شامل همه موارد مطرح در زیر می باشد . توجه کنید  که با توجه به گستردگی سوالات و محتوا، احتمال اینکه همه سوالات در یک منبع موجود باشد بسیار پایین است لذا توصیه های ما جهت گرفتن نمره مورد نظر به شرح ذیل است .

در فایل مورد نظر پس از خرید، دو پوشه وجود دارد

پوشه اول شامل نمونه سوالات آزمون رتبه بندی

 • لازم است آنها را مطالعه نمایید تا در صورت تشابه با سوالات آزمون، بدون اتلاف زمان به آن پاسخ دهید .
 • با توجه به اشتراکات زیادی که بین سوالات رتبه ها وجود دارد، مطالعه سطحی همه سوالات توصیه می شود . با توجه به تعداد زیاد نمونه سوالات، جست و جو بین همه آنها در لحظه آزمون زمان بر و دشوار است و ممکن است به نتیجه مطلوب نرسید. از این رو مطالعه سطحی و آشنایی با پاسخ ها ضمن افزایش اطلاعات عمومی، نتیجه بهتری را دربر خواهد داشت.

بخش دوم  شامل محتوای آزمون رتبه بندی همه رتبه ها در یک فایل

 • در این بخش،  دو نوع محتوا ، یک نمونه با فرمت ورد (WORD) و دیگری با فرمت pdf موجود است . جهت جست و جوی بهتر توصیه می شود این کار توسط دو نفر انجام شود . یک نفر با فایل pdf جست و جو کرده و نفر بعد با فایل ورد . ( به عنوان مثال فایل pdf را در گوشی سرچ کرده و فایل ورد را در رایانه ) .
 • نرم افزار ورد در جست و جو امکانات زیادی در اختیارتان قرار میدهد . در صورتی که یک کلمه کلیدی را جست و جو کنید در سمت چپ همه عبارات حاوی کلمه کلیدی را نمایش می دهد . لذا با بررسی سریع جملات و عبارت های حاوی کلمه کلیدی در سمت چپ سریعتر به پاسخ خواهید رسید.
 • در صورتی که با کمک نفر دوم آزمون میدهید، سوالات را تقسیم کنید. نفر اول یک سوال و نفر دوم سوال بعدی را جست و جو کند.
 • زمان را مدیریت کنید. در صورتی که  پاسخ یک سوال را نمی توانید پیدا کنید ، به جای اتلاف زمان، سوال را با دقت خوانده و با دانش خودتان پاسخ دهید.
 • سعی کنید حداقل یک دقیقه به پایان آزمون، دکمه پایان آزمون را بفشارید.

جهت اسان تر شدن جست و جو و جلوگیری از سردرگمی، همه سوالات در یک فایل قرار داده شد. اکنون میتوانید ضمن رعایت نکاتی که قبلا به آنها اشاره کردیم،  2 فایل نمونه سوالات و محتوا را همزمان باز کرده و سوالات را ابتدا در فایل نمونه سوالات جست و کرده و در صورت به جواب نرسیدن در فایل محتوا نیز جست و جو نمایید.

در فایل نمونه سوال که قرار داده شده است بخشهایی از محتوا نیز قرار دارد . ولی جهت اطمینان از اینکه بخش هایی از محتوا جا نیفتاده باشد پیشنهاد میکنیم هر دو فایل را جهت پیدا کردن جواب جست و جو نمایید.

به روزرسانی 3 : مجموعه سوالات جدید بهمن ماه 98 در رتبه های مختلف به مجموعه سوالات اضافه شد .

به روزرسانی 4 : مجموعه سوالات جدید آزمون های گذشته رتبه بندی،  در رتبه های مختلف ( نیروهای اموزشی و اداری)  به مجموعه سوالات اضافه شد .

خرید پکیج سوالات رتبه بندی 98  با قیمت 5 هزار تومان

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

توجه : در صورتی که در مرحله جدید رتبه بندی تغییرات صورت گیرد این فایل به روز خواهد شد . لذا توصیه می شود قبل از ازمون این صفحه را چک کرده و در صورت تغییر فایل جدید را مجدد دریافت نمایید.

اطلاعات تکمیلی و اطلاعیه های مرتبط با رتبه بندی ( اطلاعیه های سال 98 )  در این پست قرار دارد

اطلاعیه ها و اطلاعات تکمیلی طرح رتبه بندی معلمان

همچنین ببینید :

کلمات کلیدی : دانلود محتوای دوره رتبه بندی ویژه ارتقا به رتبه بالاتر ، دانلود نمونه سوالات ازمون رتبه بندی ، دانلود متن محتوای دوره به صورت یکجا و قابل جست و جو ، سوالات ازمون رتبه بندی فرهنگیان و اموزشی و نیروهای اداری اموزش و پرورش ، رتبه بندی معلمان ابتدایی و متوسطه اول و متوسطه دوم

نمایش بیشتر

‫36 دیدگاه ها

 1. شدیم …به دنبال هویج.بقیه ادارات و ارگان ها با دیپلم دو برابر منی که ارشد دارم و بیست و دو سال سابقه دارم حقوق میگیرین فحش و ناسزا بگیم یا نفرین و ناله.میخان کاری کنن انگیزه کار و تربیت و شعور و دانایی رو از این جماعت بگیرن

 2. ازسال89معاون اجرائیم قبلا دریک مدرسه با 400دانش آموز سروکله می زدم واگردرخانه مودم ورایانه نداشتم تکلیف من ومدیر ودانش آموزای مدرسم چی میشد وحالا3ساله که در 2مدرسه باجمعیت 500نفری فعالم تصمیم گرفتم فقط درساعات اداری به کارم بپردازم اما دل نازکم ودلم برای مدیر مدارس ودانش آموزای بیگناه می سوزه یک ریال هم دراین 10سال اضافه کاراگه گرفته باشم حرومم باشه ازپارسال 4بارآزمون رتبه بندی دادم درحالیکه فرصت سرخاروندن هم ندارم چه رسد به مطالعه درسهاوموضوعاتی که به هیچ وجه کوچکترین ارتباطی با عنوان وپست خدمتم نداردوبرای دیگرهمکاران هم همینطوره ومسلمه وقتی مسئولین بالادستی با باندبازی وفامیلی میان راس کار بدون ذره ای سواد مرتبط با کارشان ایران ما بزرگترین صادرکننده نخبگان وکارکنانمان تنبل ترین ودورازجون شمابی وجدان ترین وبیسوادترین آدمهای این 40سال بوده وهستند واسیاب همینطوربدون آرد وگندم می چرخد آخه حاجی میرزایی را چه به وزارت آواول باید کلاس اکابرجهت سوادآموزی تشریف ببردومعاونان والهیارترکمن هم دراین کلاسها به او بپیوندنددیدگاهم راتکراری تشخیص داده ومی گویدشماقبلاهم ازاین حرفهای مشابه زده اید درصورتیکه مبصراین کلاس اکابراگروجدان داشته باشد که نداردبه نیکی می داند که من اولین بارست که این صفحه رادراین 10 سال دیده ام عجب دزردبازاروشارلاتان بازیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا