آموزش و پرورش

دانلود سوالات و محتوای آزمون رتبه بندی | پایه مقدماتی ارشد خبره عالی

با توجه اطلاعیه صادر شده وزارت آموزش و پرورش مبنی بر اجرای آزمون جهت ارتقای رتبه حرفه ای همکاران بعد از تاریخ 98/07/01 ویژه مشمولین طرح نظام رتبه بندی معلمان در این پست محتوا و سوالات آزمون رتبه بندی ویژه همه رتبه ها قرار میگیرد. ( دانلود سوالات و محتوای آزمون رتبه بندی)

توجه : محتوا و توضیحات ارایه شده مربوط به رتبه بندی سال 98 هستند . اطلاعات جدیدتر را اینجا ببینید :

سوالات و محتوای آزمون رتبه بندی 99 همه رتبه ها

مجموعه سوالات و محتوای رتبه بندی ویژه همه رتبه ها

محتوای پکیج جامع رتبه بندی معلمان شامل نمونه سوالات و محتوای همه رتبه ها پس از خرید :

 • محتوای آزمون رتبه بندی معلمان به صورت یکجا (تمامی رتبه ها) در یک فایل ویژه رتبه های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 با فرمت PDF
 • فایل کامل منابع ازمون رتبه بندی رتبه های(1-2-3-4-5).ویژه معلمان – اموزشی- با فرمت ورد WORD
 • فایل منابع آزمون رتبه بندی معلمان ویژه رتبه یک به صورت یکجا
 • سوالات آزمون رتبه بندی برای رتبه های 2 و 3 و 4 و 5
 • سوالات آزمون رتبه بندی ویژه رتبه 1 که در هفتم بهمن ماه برگزار گردیده است . ( سوالات جدید  مربوط به ازمون اصلی به مجموعه سوالات اضافه شد . ( 4 شنبه – 29 بهمن ) + سوالات ازمون مرحله اول – 29 بهمن به مجموعه اضافه شد . )
 • سوال وجواب وخلاصه منابع ازمون رتبه بندی برای همکارن رتبه بندی یک (اموزشی)

چگونه در آزمون رتبه بندی نمره بالا بگیریم :

این فایل شامل همه موارد مطرح در زیر می باشد . توجه کنید  که با توجه به گستردگی سوالات و محتوا، احتمال اینکه همه سوالات در یک منبع موجود باشد بسیار پایین است لذا توصیه های ما جهت گرفتن نمره مورد نظر به شرح ذیل است .

در فایل مورد نظر پس از خرید، دو پوشه وجود دارد

پوشه اول شامل نمونه سوالات آزمون رتبه بندی

 • لازم است آنها را مطالعه نمایید تا در صورت تشابه با سوالات آزمون، بدون اتلاف زمان به آن پاسخ دهید .
 • با توجه به اشتراکات زیادی که بین سوالات رتبه ها وجود دارد، مطالعه سطحی همه سوالات توصیه می شود . با توجه به تعداد زیاد نمونه سوالات، جست و جو بین همه آنها در لحظه آزمون زمان بر و دشوار است و ممکن است به نتیجه مطلوب نرسید. از این رو مطالعه سطحی و آشنایی با پاسخ ها ضمن افزایش اطلاعات عمومی، نتیجه بهتری را دربر خواهد داشت.

بخش دوم  شامل محتوای آزمون رتبه بندی همه رتبه ها در یک فایل

 • در این بخش،  دو نوع محتوا ، یک نمونه با فرمت ورد (WORD) و دیگری با فرمت pdf موجود است . جهت جست و جوی بهتر توصیه می شود این کار توسط دو نفر انجام شود . یک نفر با فایل pdf جست و جو کرده و نفر بعد با فایل ورد . ( به عنوان مثال فایل pdf را در گوشی سرچ کرده و فایل ورد را در رایانه ) .
 • نرم افزار ورد در جست و جو امکانات زیادی در اختیارتان قرار میدهد . در صورتی که یک کلمه کلیدی را جست و جو کنید در سمت چپ همه عبارات حاوی کلمه کلیدی را نمایش می دهد . لذا با بررسی سریع جملات و عبارت های حاوی کلمه کلیدی در سمت چپ سریعتر به پاسخ خواهید رسید.
 • در صورتی که با کمک نفر دوم آزمون میدهید، سوالات را تقسیم کنید. نفر اول یک سوال و نفر دوم سوال بعدی را جست و جو کند.
 • زمان را مدیریت کنید. در صورتی که  پاسخ یک سوال را نمی توانید پیدا کنید ، به جای اتلاف زمان، سوال را با دقت خوانده و با دانش خودتان پاسخ دهید.
 • سعی کنید حداقل یک دقیقه به پایان آزمون، دکمه پایان آزمون را بفشارید.

جهت اسان تر شدن جست و جو و جلوگیری از سردرگمی، همه سوالات در یک فایل قرار داده شد. اکنون میتوانید ضمن رعایت نکاتی که قبلا به آنها اشاره کردیم،  2 فایل نمونه سوالات و محتوا را همزمان باز کرده و سوالات را ابتدا در فایل نمونه سوالات جست و کرده و در صورت به جواب نرسیدن در فایل محتوا نیز جست و جو نمایید.

در فایل نمونه سوال که قرار داده شده است بخشهایی از محتوا نیز قرار دارد . ولی جهت اطمینان از اینکه بخش هایی از محتوا جا نیفتاده باشد پیشنهاد میکنیم هر دو فایل را جهت پیدا کردن جواب جست و جو نمایید.

به روزرسانی 3 : مجموعه سوالات جدید بهمن ماه 98 در رتبه های مختلف به مجموعه سوالات اضافه شد .

به روزرسانی 4 : مجموعه سوالات جدید آزمون های گذشته رتبه بندی،  در رتبه های مختلف ( نیروهای اموزشی و اداری)  به مجموعه سوالات اضافه شد .

خرید پکیج سوالات رتبه بندی 98  با قیمت 5 هزار تومان

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

توجه : در صورتی که در مرحله جدید رتبه بندی تغییرات صورت گیرد این فایل به روز خواهد شد . لذا توصیه می شود قبل از ازمون این صفحه را چک کرده و در صورت تغییر فایل جدید را مجدد دریافت نمایید.

اطلاعات تکمیلی و اطلاعیه های مرتبط با رتبه بندی ( اطلاعیه های سال 98 )  در این پست قرار دارد

اطلاعیه ها و اطلاعات تکمیلی طرح رتبه بندی معلمان

همچنین ببینید :

کلمات کلیدی : دانلود محتوای دوره رتبه بندی ویژه ارتقا به رتبه بالاتر ، دانلود نمونه سوالات ازمون رتبه بندی ، دانلود متن محتوای دوره به صورت یکجا و قابل جست و جو ، سوالات ازمون رتبه بندی فرهنگیان و اموزشی و نیروهای اداری اموزش و پرورش ، رتبه بندی معلمان ابتدایی و متوسطه اول و متوسطه دوم

‫36 دیدگاه ها

 1. ای کاش کلا حذف بشه
  من که نمی دونم کی ارتفا میگیرم . چی به چیه
  جز سر درگمی و اعصاب خو ردی واسم هیچی نداشته تا حالا
  باید همون رتبه های قبلیو با حق بیشتر جایگزین می کردند . مثلا ارشد قبلا 500 اضافه میشد الان میشد 1تومن

 2. با سلام
  واقعلا تاسف برانگیزه که به خاطر گرفتن رتبه از معلمین آزمون به عمل بیاد
  اونم چه آزمونی؟؟!!
  آزمونی در حد کنکور ! و اونم قراره فقط یک بار برگزار بشه !
  حالا چرا یکبار برگزار بشه تا شامل اکثر معلم ها نشه
  نزدیک به ۴ الی ۵ هزار صفحه واسه آزمون تبدیل رتبه ۴به ۵ یا ۳ به ۴ مشخص کردن طوری که کمترین تعداد از معلمین در این آزمونها موفق بشن و در نتیجه با این کار رتبه نگیرن !!!!!!
  چرا این قوانین فقط باید واسه معلمین هستش؟!
  چرا ادرات دیگه بدون آزمون و .. میلیونی افزایش میگیرن و هیچکی هم نمیفهمه!!!

 3. سلام متاسفانه در زمانی که همکاران نیاز به آرامش برای تدریس و حضور در کلاس داشتند بیقراری و استرس آزمون به آنها وارد شده جالب است که یازده منبع برای آزمون و کسب امتیاز بالا برای رتبه های بالا منصفانه نیست واقعا احساس میکنیم کنکور معلمان برای رتبه درحال برگزاری است کتابهای دو ترم دانشگاه یک جا و یک هفته ای باید خوانده شود که به نظر غیر ممکن است

 4. من نمی دونم هدفشون از ازمون چی هست دقیقا . ازمونی که خیلیا می تونن واگذار کنن افراد دیگه ای انجام بدن یا به سوالات پاسخ بدن بدون اینکه منابع رو بخونن و هزارتا اما واگر دیگه . به نظر من که هیچ تاثیری نداره . باید حذف بشه .

 5. این روش رتبه بندی بسیار مزخرفه
  برای دادن حداقل بخشی از حق معلمان هزار نوع شرایط در نظر گرفته اند.
  ابتدا باید حقوق ها را دیگر ارگان ها همسان سازی کنند و بعد رتبه بندی را برای معلمان خاص (دارای مدارک بالا، کتاب، مقاله و نمونه و غیره) اجرا کنند.
  به شکل کنونی فقط سرگرم کردن معلمه و چیز مزخرفیه.
  یک معلم با مدرک دکتری و 15 سال سابقه 3 میل و 900 هزار می گیریه و در دیگر ارگان ها با سابقه کمتر و مدرک لیسانس بالای 5 میل می گیرند

 6. سلام حذفش کنید خسته ایم به بچه ها برسیم دانلود کردیم سر وقت مناسب دوباره میخونیمش کتاب خواناش قول بدن.

 7. منصفانه نبوده این روند سنوات خدمت بوده و اصلا شربتی به نظام رتبه بندی نداشته سوالات حداقل مربوط به رشته تدریس می بود یه چیزی اونم هم زمان با برقراری کلاس ها زمانش اصلا مناسب نیست و کسب قبولی باید برا همه رتبه ها ۵۰ می بود نه هرچی رتبه بالاتر نمره بیشتر مثلا عالی نمره۸۰ نمره قبولی باشه این دیگه واقعا نوبرشه

 8. وقتی تبیض بین ما و همکاران قبلی قایل میشن،بیشترین اثرش دلسردی برای ما و بی اعتمادی به سیستم خواهد بود.

 9. با سلام لا اقل زیر ساخت های آزمون را درست کنید بعد آزمون بگیرید دیروز خود بنده و چند تن از همکاران برای دریافت رتبه عالی 5 ساعت 16 آزمون دادیم و از سوال 20 بهع بعد کلا سایت قطع شد و سوالات به صفحه بعد نرفت و بعد از تلاش زیاد نتوانستیم ادامه دهیم و الان نمره قبولی نگرفتیم چاره چیست و آیا آزمون مجدد بعمل می آید

 10. مسئولان محترم از خودتون خجالت بکشید بخاطر یه رتبه که حق قانونی خودمونه اینقد استرس و علافی بکشیم اونم بخاطر ۴۰۰ هزار ناقابل. مسخره بازی درنیارید یا بگید رتبه رو نمیدیم یا این آزمون چرت و پرت رو حذف کنید یا درصد قبولی رو پایین بیارید.
  خداشاهده هر مسئولی بتونه آزمون رتبه ۵ رو بدون تقلب بالای ۸۰% بزنه من حاضرم از گرفتن رتبه انصراف بدم.

 11. در آستانه انتخابات این آزمونای ناراضی کننده چه معنایی جز خیانت علیه نظام می تواند بدلرد؟

 12. یه هفته تمام واسه رتبه 5 کنکوری خوندمش تا قبول شدم تو عمرم اینقد استرس نداشتم.سوالاش هم به شدت سخت بود

 13. من فایل رو خریداری کردم ولی مشکل داره .کامل باز نمیشه/شماره تماس هم که نگذاشتین برای تماس

  1. باسلام
   به ایمیل پشتیبانی ایمیل ارسال کنید تا فایل ضمیمه ارسال شود.
   ضمنا با استفاده از دانلومنیجر یکبار دیگر فایل را دانلود کنید به احتمال زیاد مشکل حل خواهد شد .

 14. س من به عینه دیدم وخواندم که در سایت زده بد که حداقل نمره ی 50 بگیرند قبول است وبرای انها حکم میزنیم اما در روز ازمون دوباره تغییر داده بودن . واقعا این انصاف نیست ای مسولین محتر که هر شب یک خواب برای فرهنگیان می بینید؟قبل از ما همه بودن امتحان رتبه گرفتند حال که نوبت به ما رسید امتحانی شد؟ خدایی ان شخصی که این کتاب رتبه بندی را نوشته -اگرازشخص خودش امتحان بگیرند نمره 80 را نمیارد -پس چرا باید به ما ظلم شود . به کی پناه ببریم کمی هم از خدا بترسید.

 15. لعنت ب شما..واقعا کثافتین احمقای بی شعورکه اینجوری اشتغالزایی میکنید..۱۰۰هزار دادم تابه جام امتحان بدن

 16. با سلام! من فکر می کنم از کنکور سخت بوده ؟ چون سوالات کنکور اینقدر سخت نبود! خود طراح سوال هم اگر امتحان می داد قطعا قبول نمی شدند؟ این دیگه چه کنکوری است گرفتن نمره ۸۰؟ مگر ادارات دیگر برای گرفتن رتبه امتحان کنکور می هند؟

 17. این چه امتحان مزخرفی است که ما باید در این امتحانی که از کنکور سخت تر است ۸۰ بگیریم؟ مگر کارمندان ادارات دیگر که حقوقشان حداقل دو برابر ما است برای گرفتن رتبه از آنها امتحان می گیرند؟ من شک ندارم که خود طراحان سوال در این امتحان نمره ۶۰ هم نمی گیرند؟ اگر می خواهید به این بهانه رتبه ندهید خوب ندهید پس چرا استرس و دلهره ….

 18. به خدا اعصابم داغونه ۲۳۰ صفحه گذاشتید بخونیم که ۳۰۰تومن اضافه شه سه شبانه روز دارم می خونم بعد رتبه ۴ فقط سه نمره کم آوردم خدا از سر کسی که این پیشنهاد را داد نگذره به حق خون آقا امام حسین علیه السلام

 19. فقط می خواستم بگم تمام ملت را سرکار گذاشه اند تمام ملت ایران بر سر معلم قسم می خورند و معلم را امین خود قرار می دهند ولی آموزش وپرورش معلم را کوچک وخار کرده است فیش حقوقی دیگر ارگان ها را نگاه کنید و فیش معلم را هم نگاه کنید اختلاف از زمین تا آسمان است حالا میگن اگر مخواهید 400 هزار تمان به حقوقت اضافه شود باید از هفت خوان رستم ردبشی خدا از تون نگزرد

 20. ازسال89معاون اجرائیم قبلا دریک مدرسه با 400دانش آموز سروکله می زدم واگردرخانه مودم ورایانه نداشتم تکلیف من ومدیر ودانش آموزای مدرسم چی میشد وحالا3ساله که در 2مدرسه باجمعیت 500نفری فعالم تصمیم گرفتم فقط درساعات اداری به کارم بپردازم اما دل نازکم ودلم برای مدیر مدارس ودانش آموزای بیگناه می سوزه یک ریال هم دراین 10سال اضافه کاراگه گرفته باشم حرومم باشه ازپارسال 4بارآزمون رتبه بندی دادم درحالیکه فرصت سرخاروندن هم ندارم چه رسد به مطالعه درسهاوموضوعاتی که به هیچ وجه کوچکترین ارتباطی با عنوان وپست خدمتم نداردوبرای دیگرهمکاران هم همینطوره ومسلمه وقتی مسئولین بالادستی با باندبازی وفامیلی میان راس کار بدون ذره ای سواد مرتبط با کارشان ایران ما بزرگترین صادرکننده نخبگان وکارکنانمان تنبل ترین ودورازجون شمابی وجدان ترین وبیسوادترین آدمهای این 40سال بوده وهستند واسیاب همینطوربدون آرد وگندم می چرخد آخه حاجی میرزایی را چه به وزارت آواول باید کلاس اکابرجهت سوادآموزی تشریف ببردومعاونان والهیارترکمن هم دراین کلاسها به او بپیوندنددیدگاهم راتکراری تشخیص داده ومی گویدشماقبلاهم ازاین حرفهای مشابه زده اید درصورتیکه مبصراین کلاس اکابراگروجدان داشته باشد که نداردبه نیکی می داند که من اولین بارست که این صفحه رادراین 10 سال دیده ام عجب دزردبازاروشارلاتان بازیست

 21. شدیم …به دنبال هویج.بقیه ادارات و ارگان ها با دیپلم دو برابر منی که ارشد دارم و بیست و دو سال سابقه دارم حقوق میگیرین فحش و ناسزا بگیم یا نفرین و ناله.میخان کاری کنن انگیزه کار و تربیت و شعور و دانایی رو از این جماعت بگیرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا