آموزش و پرورش

ادرس سایت ثبت نام مسکن فرهنگیان – maskan.medu.ir

ادرس سایت ثبت نام مسکن فرهنگیان -maskan.medu.ir

 

ادرس سایت ثبت نام مسکن فرهنگیان - maskan.medu.ir

جهت ورود و ثبت نام مسکن فرهنگیان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

http://maskan.medu.ir

همكاران محترم فرهنگي :

جهت ورود به سامانه و تكميل اطلاعات بايد با شماره پرسنلي، كد ملي، شماره شناسنامه منطبق با آخرين حكم كارگزيني خود وارد شوند.

  • از ساعت ٨ صبح روز  پنجشنبه، چهاردهم آذرماه برای ثبت‌نام فرهنگیان فاقد مسکن آغاز به کار خواهد کرد.
  •  این سامانه برای فرهنگیان فاقد مسکن اعم از افرادی که نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده‌اند و افراد جامانده‌ای که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، فعال و در دسترس قرار خواهد گرفت.
  • مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تأکید کرد: فرهنگیان در اسرع وقت با ورود به سامانه مذکور به تکمیل اطلاعات موردنیاز اقدام کنند.
  •  در تفاهم‌نامه‌ای که بین وزارت مسکن و شهرسازی و وزارت آموزش‌ و پرورش منعقد شد، تأمین 170 هزار واحد مسکونی در شهرها و مناطق روستایی برای فرهنگیان فاقد مسکن بر اساس اعلام نیاز آموزش‌ و پرورش و با استفاده از کلیه ظرفیت‌ها و منابع مالی و امکانات موجود وزارتخانه‌های آموزش‌ و پرورش و راه و شهرسازی در 32 استان کشور، هدف‌گذاری شده است.
  •  این تفاهم‌نامه در 7 ماده تهیه، تدوین و تنظیم شد و به امضای دو وزیر رسیده است و مدت اجرای این تفاهم‌نامه 3 سال یعنی تا آبان 1401 است.

همچنین ببینید :

کلمات کلیدی :سایت ثبت نام مسکن معلم ها فرهنگیان ، ادرس ثبت نام در مسکن فرهنگیان ، نحوه ثبت نام مسکن فرهنگیان ، سامانه ثبت نام برای خانه فرهنگیان معلمان – maskan.medu.ir

نمایش بیشتر

‫5 دیدگاه ها

  1. صددر۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰پول میگیرن وده سال بعدکه پیرشدیم یامردیم میخوان خانه تحویل بدن.آنهم به قیمت روز.اگرامروزیک واحد۱۰۰متری۵۰۰میلیون آماده برای خریدباشه ازمابه اقساط میگیرن وموقع تحویل وقتی بشه۲میلیارد.ازماموقع تحویل یک میلیاردوپانصدمیلیون میگیرن

    1. من یه سال پیش ثبت نام کردم همه شرایطش هم دارم …ولی کلا دروغی بیش نبود ..برای استعلام که رفتم پیامک اومد شما شرایط ش رو ندارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا