اخبار آموزش و پرورش

آدرس سایت اعلام نتایج مسکن فرهنگیان

آدرس سایت اعلام نتایج مسکن فرهنگیان اعلام اسامی تأیید شده فرهنگیان فاقد مسکن در اوایل اسفند

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در باره زمان اعلام نتایج مسکن فرهنگیان:

با توجه به پیگیری‌های انجام شده اوایل اسفند نتایج افراد مشمول از طریق سامانه maskan.medu.ir قابل مشاهده است و افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند با استفاده از کد رهگیری می‌توانند نتایج آن را مشاهده کنند.

http://maskan.medu.ir

جهت ورود به سامانه اعلام نتایج مسکن فرهنگیان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ورود به سامانه

به روزرسانی :

سامانه فعلی از دسترس خارج شده است و خدمات فعلی در سامانه پروفایل فرهنگیان ارایه می شود . جهت ورود به سامانه جدید بر روی لینک زیر کلیک کیند .

آدرس سامانه کارتابل ( پروفایل) فرهنگیان | profile.medu.ir

شرايط ثبت نام متقاضيان فاقد مسكن :

1- متقاضي و افراد تحت تكفل وي بايد فاقد زمين يا واحد مسكوني بوده و تاكنون از هيچ يك از امكانات دولتي مانند: زمين، واحد مسكوني يا تسهيلات يارانه‌اي خريد و احداث مسكن استفاده نكرده باشند به عبارتي فرم “ج ” آنان در استعلام از اداره كل راه و شهرسازي استان، سبز باشد.
2- متقاضي، متأهل و يا سرپرست خانوار باشد..
3- زنان خود سرپرست مشروط به داشتن حداقل 35 سال سن مي‌توانند در زمره متقاضيان قرارگيرند..
4- متقاضي حداقل داراي پنج سال سابقه سكونت متوالي در شهر مورد تقاضا باشد.

نتایج سامانه مسکن فرهنگیان (به روزرسانی 4 خردادماه )

سامانه maskan.medu.ir و همچنین profile.medu.ir جهت بررسی نتایج و اقدامات لازم برای مراحل بعدی مسکن فرهنگیان فعال شده است . لذا هر چه سریعتر جهت مشاهده مراتب و اقدامات بعدی به سامانه مذکور مراجعه نمایید.

تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات مسکن فرهنگیان

در پی شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس از اسفند ۹۸، برخی همکاران شاغل و بازنشسته از فعال بودن سامانه ثبت نام مسکن فرهنگیان تا ۲۰ فروردین ماه ۹۹ بی اطلاع بوده و متقاضی تمدید سامانه مورد اشاره شدند.

از این رو تمهیدات لازم جهت ثبت نام افراد دارای نقص اطلاعات و معترض به نتایج پالایش اعلام شده از سوی وزارت راه و شهرسازی اتخاذ شد.

طی هماهنگی‌های انجام شده با مبادی ذیربط، سامانه proile.medu.ir maskan.medu.ir از تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۹۹ لغایت ۲۰ خرداد ۹۹ فعال است.

همچنین ببینید :

کلمات کلیدی : آدرس سایت اعلام نتایج مسکن فرهنگیان، نتیجه ثبت نام مسکن معلمان – ادرس سامانه مشاهده نتایج ثبت نام در طرح ثبت نام مسکن فرهنگیان ، ادرس سایت ثبت نام مسکن فرهنگیان و رود به سایت ثبتنام مسکن جهت نتیجه ، نتیجه ثبت نام سایت مسکن

نمایش بیشتر

‫204 دیدگاه ها

  1. سلام من برا مسکن فرهنگیان ثبت نام کردم مراحل اولیه رو انجام دادم الان برا نگاه کردن به نتیجه میرم میزنن زمان اعلام نتیجه تمام شده از کجا باید از نتیجه اطلاع پیدا کنم؟؟در ضمن استان ما هنوز برا مسکن فرهنگیان کاری انجام نداده

  2. سلام بنده فرهنگی بازنشسته هستم و در مسکن ملی ثبت نام کردم و مراحل آن را طی نمودم و ودیعه ۴۰ تومان رو پرداخت کردم. از مسکن فرهنگیان بی خبر بوده ام آیا می شود خانه ای که به بنده می دهند در مسکن فرهنگیان باشد؟؟آیا کاری می توان انجام داد؟؟؟

  3. سلام بنده فرهنگی بازنشسته هستم و در مسکن ملی ثبت نام کردم و مراحل آن را طی نمودم و ودیعه ۴۰ تومان رو پرداخت کردم. از مسکن فرهنگیان بی خبر بوده ام آیا می شود خانه ای که به بنده می دهند در مسکن فرهنگیان باشد؟؟آیا کاری می توان انجام داد؟؟

  4. سلام من بیست ونه سال سابقه دارم فاقد مسکن وهرگونه زمین حتی روی قله ها می باشم ثبت نام کردم منتهی به دلایل نامعلوم تقاضا رد شد دلیل چیست؟

  5. بنده در مسکن فرهنگیان ثبت نام کردم وشهر درخواستی پردیس انتخاب کردم حدودابیست روز پیش تایید نهایی درخواست برای پردیس برای من امد ولی وقتی دو رو پیش به سایت مراجعه کردم با کمال تعجب دیدم شهر درخواستی من را عوض کردند ونوشتن پرند کسی می تونه من را راهنمایی کنه به کجا مراجعه کنم وچیکار باید انجام بدم

  6. بنده ثبت نام اولیه مسکن فرهنگیان رو انجام دادم مجاز هم شدم مدارک را بارگذاری کردم سری آخر متاسفانه اطلاعات رو به اشتباه به جای مسکن فرهنگیان در مسکن ملی بارگذاری کردم والان که نتایج آمده اصلا نام بنده در سامانه نیست و حذف شده به رفاه اداره رفتم میگن باید فقط منتظر ویرایش و ثبت نام مجدد باشی راه چاره ای نیست لطفا راهنمایی کنین

  7. سلام. ما زوج فرهنگی هستیم. پیامک تکمیل پرونده برامون اومد.اداره رفتیم و مدارک و تشکیل پروتده انحام دادیم.کارشناس اداره گفت تو سیستم ۲ تا ثبت نام انجام دادید و ما رو اشتباه راهنمایی کرد و ما هم به اشتباه انصراف زدیم . انصراف چطور میشه جبران کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا